mytí výloh

Čištění, leštění a mytí výloh

 

Naše úklidová firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO má mnoholetou praxi v oblasti mytí oken a mytí výloh. Čištění a mytí výloh realizujeme jako pravidelné čištění nebo jako jednorázové mytí výloh. Naši zákazníci při mytí výloh nejčastěji využívají servisní mytí výloh v pravidelném cyklu 1x za 14 nebo za 30 dnů.

Tento program je využíván především obchodními centry. Mytí výloh zajišťujeme pro všechny významné obchodní sítě a zákazníky ve všech městech a obchodních centrech v Česku, Slovensku a Rakousku. K této práci používáme nejkvalitnější pomůcky a prostředky.

Mytí výloh v provozovnách mimo obchodní centra provádíme obvykle v otevírací době dle dohody. Mytí výloh v provozovnách v obchodních centrech provádíme mimo pracovní dobu dle dohody před nebo po zavírací době. 

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

 

Naše firma je schopna při mytí výloh provést i odstranění jakéhokoliv množství folií, polepů a různých reklamních výlepů z prosklených ploch. V tomto případě se postupuje tak, že nejprve strhneme polepy a odstraníme zbytky lepidel, které po stržení na prosklené ploše zůstanou. K těmto účelům používáme tzv. korundové žiletky s rozměrem nejméně 10 cm.

Jakmile jsou polepy a zbytky lepidel odstraněny, je prosklená plocha důkladně umyta a vyleštěna. Pokud by odstraňování tvrdých nečistot prováděl nezaškolený a neodborný pracovník, který by neměl pro tuto práci vhodné a kvalitní nářadí, mohlo by dojít k silnému poškození oken a výloh. Na prosklených plochách budou škrábance a rýhy, které jsou zvláště patrné zblízka. 

Impregnace výloh

 

Po procesu mytí výloh, na vyčištěné výlohy doporučujeme nanést impregnaci. Vlastnosti této impregnace jsou následující: naleštěním impregnace se nanočástice ochranné látky navážou na povrch skla a vytvoří ochranou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty, vodu a námrazu a zabraňuje jejich ulpění na skle.

Samočistící funkce impregnace se projevuje při dešti, kdy se veškeré nečistoty a prach nabalí na kuličky vody a samospádem se skutálí z povrchu skla – okno zůstává čisté!

Ochranná vrstva zabraňuje přilnutí odolných a těžko odstranitelných skvrn od rzi, ptačího trusu a hmyzu. Tato inovativní technologie ochraňuje sklo před degradujícími účinky UV záření, zvyšuje rázovou pevnost skla a prodlužuje jeho životnost.

Nano-impregnace zamezuje vzniku plísní, chrání před působením solí, kyselin a zásad do pH13. Nanotechnologická nešpinivá úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše výlohy až na 5 let. 

Další nabízené služby firmy  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO:

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO svým zákazníkům nabízí řadu služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech. Po dohodě provádíme čištění žaluzií, rolet, lamel a markýz.

Provádíme odstranění graffiti a nanášíme antigraffiti nátěr, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní a nátěr LSG, mechů, sporů ze zateplených domů. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search