Strojové čištění Brno je to pravé pro generální čištění koberců velkých prostorů

 In Strojní čištění koberců

Čištění Brno…

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce nabízíme kvalitní čištění strojové kotoučové čištění koberce, které se spolehlivě postará o dokonalé vyčistění vašeho koberce. Poradí si i s takovými skvrnami, o nichž si majitelé koberce mnohdy myslí, že už vyčistit nepůjdou. Samozřejmě koberec nesmí přejít možnou hranici vyčistitelnosti, takže pokud je koberec dvacet let nečištění, tak jej nedokážeme vyčistit tak, aby vypadal zase jako úplně nový, ale dokážeme jej zbavit veškerých skvrn, nečistot, mikroorganismů a všeho, co by se na koberci nemělo vyskytovat. Ani zaschlé temperové barvy nejsou pro nás problém. A jak je to možné? Díky našim nejmodernějších technologiím.

Generální vyčištění…

Generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme v několika krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen čistí, ale také vydezinfikuje, ale je třeba ji nechat několik minut působit. V dalším kroku přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem a zbavení struktury koberce nečistot. Kosmetiku do koberce pomocí stroje zapracováváme tak dlouho, dokud koberec není úplně čistý, takže to může být časově náročné, ale přináší to kýžené výsledky. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce, protože kotoučový stroj je osazen dlouhými a měkkými štětinkami, které se chovají ke koberci velmi šetrně. Tyto štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce a koberec bude po čištění vypadat na všech místech stejně.

Bohužel…

Bohužel je však třeba dodat, že pokud byl koberec dříve čištěn velice nekvalitní metodou, je možné, že poté nebude možné koberec vyčistit naprosto dokonale, ale lépe by to už jiná metoda než strojová stejně nedokázala vyčistit. Proto je vždy lepší si ověřit, jakou metodou firma, u níž si službu objednáváte, využívá, abyste potom nemuseli plakat nad rozlitým mlékem. Čištění realizujeme ve všech prostorách, takže i v domácnostech, firmách, obchodech, zkrátka všude, kde si jen vzpomenete. Naposledy jsme navštívili univerzitu, kde jim pravidelně čistíme koberce v jejich posluchárnách. Mají jich tam opravdu hodně, takže je logické, že tuto záležitost nechávají na nás a ne na svém úklidovém personálu. Koberce jsme vyčistili stejným postupem, jaký je popsán výše a jsou s námi spokojení. Dříve si nechali vyčistit koberce od jiné firmy, ale nebyli s nimi spokojení. Jsme rádi, že se stali našimi pravidelnými zákazníky, protože nic potěší firmu než spokojený klient. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i v zahraničí,takže jsme tu opravdu pro každého, kdo naše služby potřebuje. A nenabízíme pouze čištění koberců, ale i celou řadu dalších úklidových služeb.

Recent Posts
Showing 0 comments
 • Julioren
  Odpovědět

  Антигравийная кожица является одним из способов защиты лакокрасочного покрытия кузова автомобиля. Она защищает его вследствие коррозии и увеличивает срок дом машины. Впрочем раньше чем обратиться к специалистам тож наклеить ее даром, следует проверять о всех ее разновидностях и их физических свойствах.

  Сколь такое антигравийная пелена
  Антигравийная пленка – тонкий вещь для основе различных синтетических полимеров, применяемый для полного покрытия кузова автомобиля либо его отдельных деталей с целью защиты от внешнего воздействия.

  антигравийная кожица

  Качественный вещество, применяемый в России, является продуктом производства Германии, США тож Китая и состоит из нескольких слоев: клеящего, защитного и амортизирующего. Ширина пленки – через 1,5 м для создания цельного покрытия.

  Для чего нужна антигравийная кожица
  Основная функция антигравийной пленки – защита и сохранение внешнего вида и целостности лакокрасочного покрытия автомобиля около механическом воздействии, накопление срока эксплуатации кузова и источников направленного света.

  Вспомогательная оклейка антигравийной полиуретановой пленкой автомобиля [url=http://xn--4dbffabwd1adc1ewbki3a.com/forums/users/ulutoliz/]http://xn--4dbffabwd1adc1ewbki3a.com/forums/users/ulutoliz/[/url] занятие – ограждение от загрязнений и химического воздействия антигололедных реагентов и придание блеска без полировки.

  Ожидание пленок и их характеристика
  антигравийная пленка

  Чтобы оклейки кузова автомобиля применяются два вида пленки:

  полиуретановая – синтетический полимер, обладающий высокими эластичными свойствами и вязкостью;
  виниловая – бесцветная пластмасса чтобы основе синтетических полимеров.

  Your comment is awaiting moderation.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search