antigraffiti Brno

Aplikace antigraffiti nátěru

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffiti nátěr a ochranu VČETNĚ SERVISU ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z NAŠICH AGO.

Na antigraffiti nátěr poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 Kč/m². U hladkých ploch nanášíme obvykle 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést vrstev 6-12.

AGO lze aplikovat také na MARMOLIT a to ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2. Antigraffiti nátěr je nanášený v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. Ošetření povrchů s AGO je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem.

 

Postupujeme tak, že graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více.

Pokud provedeme antigraffiti nátěr a nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu.

Pro naše zákazníky je ve smlouvě o dílo zakotveno servisní čištění a odstraňování z našich AGO. Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy ZDARMA na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností.

Tímto Vám můžeme nabídnout službu za přijatelnou cenu. Vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,- Kč/m2. a hlavně je naprosto zbytečné chránit za vyšší finanční částky všechny místa na fasádě, když je pravděpodobné že nebudou pokresleny všechny chráněné plochy za její životnost.

Naše firma nemá v ČR konkurenci nejen v ceně, ale především v servisní činnosti a v nastaveném systému jak udržet budovy bez graffiti.

 

 

Technické údaje k antigraffiti nátěrům AGO /antigraffitová ochrana/:

 

–     realizuje se na všechny typy povrchů, kromě skla, polykarbonátů, a leštěných kovů.

–     fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech – funguje

–     antigraffiti nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje

–     antigraffiti nátěr je hydrofobní – vlhkost do fasády nevstupuje – odpuzuje vodu.

 

Odstranění graffiti z povrchů

 

Naše firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO se zabývá odstraněním graffiti z fasády. Ovšem toto odstranění se neobejde bez odstranění i fasádní barvy, proto je nutno si ji nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu.

Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací. U velmi porézních a hrubých omítek se nám při odstraňování graffiti může stát, že odstraníme i barvu fasády. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou. Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní.

Prevencí jak ochránit Vaše fasády před vandalismem tohoto typu, je antigraffiti náteř , ze kterého jdou kvalitně graffiti odstranit. Je třeba zdůraznit, že není možné odstraňovat graffiti, pokud venkovní teplota klesne pod 10°C, při které přípravky na odstranění graffiti přestávají splňovat svoji funkci. Z našich zkušeností také víme, že při nízkých teplotách se ani nevyskytují nové graffiti. 

Další nabízené služby firmy  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO :

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, stavební úklid , strojové čistění voskování podlah.

Odstraňujeme graffiti a nanášíme  antigraffiti nátěr, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. 

Start typing and press Enter to search