Brno úklid

Odstranění graffiti ze všech povrchů

 

Naše firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO je jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffiti ochranu (AGO) včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO.

Poskytujeme služby čištění graffiti, odstranění graffity, antigraffiti nátěr, ochranu proti graffitovému znečištění, antigraffiti nástřiky, kvalitní antigraffitovou ochranou a rychlému a včasnému i sebemenšího, odstranění graffiti znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu, ochrana a účinná obrana proti sprejerům, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí.

U odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem musíme upozornit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %.

Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech obrysy, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je třeba podotknout, že pokud se provádí odstranění graffiti z neošetřeného povrchu, je úspěšnost na 60-90%.

Při odstranění graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Tudíž je zapotřebí si fasádní barvu nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu.

Poté, co provedeme odstranění graffiti z neošetřeného povrchu tak doporučujeme nanést ochranou vrstvu antigraffiti nátěru nebo nástřiku. Odstranění graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C. Podle našich zkušeností víme, že ani graffiti při těchto teplotách nepřibývá.

 

Aplikace antigrafitového nátěru

 

Podle struktury povrchu nanášíme vrstvy antigrafitového nátěru. Můžeme ho nanést na různé plochy včetně plastů. Antigrafitovou ochranu nesnesou materiály jako je průhledný polykarbonát, sklo a leštěné kovy.

Podmínkou pro nanášení antigraffitového nátěru je venkovní teplota nad + 10 ºC. Antigrafitový nátěr je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. U hladkých ploch většinou aplikujeme 3 vrstvy, ale u pórovitých a strukturovaných povrchů doporučujeme nanést 6 až 12 vrstev.

V České republice poskytujeme nejlevnější cenu a to od 120 Kč/m². Antigrafitový nátěr lze také aplikovat na MARMOLIT. AGO se na MARMOLIT nanáší ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2.

U povrchů ošetřených antigraffitovou ochranou garantujeme 100% výsledek v odstranění graffiti a navíc naneseme na povrch jednofázový nátěr BELLINZONI, který Vám doplní ochrannou vrstvu AGO. Antigraffitový nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově.

Pokud aplikujeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni odstranit graffiti do 14 dnů na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Tato služba servisního čištění a odstraňování je pro naše zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné odstranění graffiti odrazuje „pouliční umělce“ od vytváření svých děl, jelikož jejich dílo nemá dlouhé trvání.

Náš systém je následovný: Pokud se objeví na fasádě budovy graffiti, my ho ZDARMA odstraníme a naneseme nové AGO na místech, kde bylo ztenčeno nebo odstraněno naší činností. Tuto službu jsme zavedli do praxe, abychom byli schopni nabídnout přijatelnou cenu. Permanentní vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,-Kč/m2 a hlavně je zcela zbytečné chránit celou ošetřenou plochu, na místech kde nebyly pokresleny.

Tuto službu budovy bez graffiti nabízí pouze naše firma a nemá v ČR konkurenci. Levný a efektivní servis nenabízí téměř žádná z jiných firem.

 

Další nabízené služby firmy  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO :

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Provádíme také mytí, čištění, leštění výloh, dále na výlohynanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffity, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti.

Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search