výškové práce Brno

Výškové práce a jejich realizace

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO působí na trhu již přes 20 let po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu a za tuto dlouholetou praxi využívá nejdokonalejší metody ve službách v umývání a čištění – výškové práce. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby širokého spektra.

Realizujeme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Na výškové práce máme tým profesionálů, kteří jsou pro tuto profesi odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení pro výškové práce dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci.

Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce a používají kvalitní pomůcky a prostředky. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit výškové práce, které jsou pro jiné firmy neřešitelné. Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům v těžko přístupných výškách.

Pro snadno přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky. Výškové práce – mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

ČIŠTĚNÍ FASÁD, NATÍRÁNÍ FASÁD – VÝŠKOVÉ PRÁCE POMOCÍ HOROLEZECKÉ TECHNIKY

 

Provádíme čistění omítek, fasád a pláště budov, tmelíme a realizujeme i drobné opravy fasád a omítek. Na malby a na opravy fasádách používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber, který nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

Aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území České republiky.

Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavíme kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. V odstranění graffiti máme mnohaleté zkušenosti a naše technologie má 100% úspěšnost. Více o odstranění graffiti se dozvíte v sekci na našich webových stránkách.

Při běžném znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně v ceně od 44,-Kč/m2, na fasády silně znečištěné používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 – VÝŠKOVÉ PRÁCE od 64,-Kč/m2. Jestliže se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy – VÝŠKOVÉ PRÁCE od 290,-Kč/m2.

 

ČIŠTĚNÍ FASÁD – DOSTUPNÉ ZE ZEMĚ

 

Čištění fasád provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov.

Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, nebo horolezecké a slaňovací techniky pro výškové práce. Čištění, tryskání a mytí fasád, zdí budov, průčelí a portálů, atria, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. 

STAVEBNÍ ÚKLID

 

Naše firma realizuje i většinu druhů stavebního úklidu. Prostory zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu.

V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska. 

DALŠÍ ČINNOSTI MEZINÁRODNÍ FIRMY VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO:

 

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a mytí výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch – výškové práce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin.

Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch – výškové práce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou.

Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh.

Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search