čistá okna

Detailní strojové čištění podlah

 

Společnost  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO se zaměřuje na komplexní služby v oblasti úklidu více než 20let. Zajistíme Vám pečlivý úklid. Individuální přístup a pravidelná komunikace se zákazníkem zvyšuje kvalitu našich poskytovaných služeb a přispívá k oboustranné spokojenosti.

Pro generální a hloubkové strojové čištění podlah používáme kotoučový stroj, čistící chemii určenou pro podlahy a vysoce výkonný vysavač. Strojní úklid zahrnuje čištění podlah a leštění čistícími pady (vlastníme různé typy padů) nebo silonovým kartáčem.

Nádstavce využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Před zahájením úklidové práce určíme druh podlahoviny a rozsah znečistění, podle toho pak volíme adekvátní formu úklidu a volbu odpovídajících čistících prostředků.

 

Při strojovém čištění podlah postupujeme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií. Každý druh podlahy při čištění podlah vyžaduje zcela jiný přístup, jinou použitou chemii a mechanické ošetření v závislosti na chemických a mechanických vlastnostech povrchu.

Pro chemické čištění podlah je důležité zvolit správnou pH hodnotu přípravku. Na všechna generální a hloubkové čištění podlah používáme zásaditou chemii. Pouze na úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích je využita kyselá chemie, která dokonale odstraní všechny vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků z podlah.

Pro jiné strojové čištění podlah se tato kyselá chemie nehodí, jelikož je velmi agresivní a citlivé podlahy může poškodit. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. 

Renovaci podlahy doporučujeme vždy po strojovém vyčištění podlah, a to na nanesením průmyslového polymeru – voskování podlahy nebo-li fluatace. Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý vosk. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje.

Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Kompletní renovaci Vám dokážeme zrealizovat až o 50 % s menším nákladem oproti položení zcela nové podlahy.

V případě, že potřebujete odstranit starý vosk (polymer) z podlahy a nanést novou ochranu, ani tato služba není pro nás problém. Starý vosk odstraňujeme kotoučovým strojem, do kterého přidáváme speciální chemii na odstranění vosku. 

Nabízíme řadu jiných služeb jako je strojové hloubkové tepování a čištění  koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklidy po stavebních činnostech nebo úklidové práce ve výškách.

Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě provádíme čištění žaluzií a markýz, lamel, rolet. Nanotechnologie Vám na oknech zajistí dokonalý výhled a zároveň díky impregnaci odpuzuje vodu, chemikálie a další nečistoty.

Z oken strháváme a odstraňujeme polepy, ochranné fólie, samolepky aj. Jsme provést odstranění graffiti nebo nanést antigraffiti nátěr. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Abrazivní metodu čištění tzv. pískování, úspěšně používáme pro čištění fasád, cihelných zdí apod.

Působíme nejen v České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu. Chcete se s námi poradit?  Prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte telefonicky či formou emailu.

Start typing and press Enter to search