opravy fasad

Realizace drobné opravy fasád

 

Firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a s našim programem „STOP GRAFFITI“ dbáme na opravy fasád, tak aby byly fasády Vašich budov zcela čisté a opravené. Jelikož se čím dál častěji setkáváme s odstraňováním graffiti z nejrůznějších povrchů, je na místě seznámit se i s prevencí, která Vás může zbavit sprejerských stop nadobro.

Ne každý ví, že se dají graffiti odstranit, natož se před nimi chránit antigraffitovým nátěrem. Antigraffiti nátěr doporučujeme zákazníkům po provedení opravy fasád,  aby byl povrch připraven na nanesení antigraffiti nátěru.

Opravy fasád provádíme tak, že, nerovnosti a otlučené rohy zapravíme speciálním tmelem na fasády. Opravy fasád, vykonává náš profesionální tým, který se snaží vyhovět všem Vašim požadavkům. Opravy fasád jsou kvalitně provedené, poškození je odstraněné, pak nanášíme fasádní barvy zn. Weber, které patří ke špičkovým výrobkům a nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen aktuální architektonické požadavky.

Fasádní barvy nanášíme ve dvou vrstvách. Opravy fasád a další naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu.

 

Natírání fasád velmi kvalitní barvou

 

Naše firma VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO se zabývá  kromě opravy fasád i odstraněním graffiti z fasády. Ovšem toto odstranění graffiti se neobejde bez odstranění i fasádní barvy, proto je nutno si ji nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu.

Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací.  U velmi porézních a hrubých omítek se nám při odstraňování graffiti může stát, že odstraníme i barvu fasády. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou. Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní.

Po odstranění graffiti, naneseme kvalitní fasádní barvu firmy Weber. Můžeme říct, že jsme schopni z 90% zajistit totožnost původního odstínu fasádní barvy. V ceně nátěru je zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměřě jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Drobné opravy fasád a nanášení fasádních barev zajišťujeme i ve výškách pomocí vysokozdvižné techniky, lešení, žebříku, nebo certifikovaných horolezců. Opravy fasád pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a především i cenově dostupnější.

 

Čištění fasád naší technikou

 

Čistíme fasády u rodinných domů, velkých panelákových budov, komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Prach a různé nečistoty se usazují na omítkách nejvíce ve městech, blízko ulic a fasádní barvy pak působí zastarale. Fasádu na Vaši budově oživíme a kromě prachu ji zbavíme plísní, ptačího trusu, lišejníků a řas. S naší technikou jsme schopni vyčistit i pro jiné firmy nedostupná místa.

Za pomoci tlakového stroje a čistící aktivní složky UNISAN očistíme všechny stávající přírodní sanitry, mechy, řasy, plísně a zároveň účinně vydezinfikujeme fasádu. Aby se neopakoval výskyt plísní a nečistot, doporučujeme aplikovat ochranný nátěr – nástřik jednorázovou ochranou BELLINZONI, který Vám vydrží 4-6 let. Tento nátěr má nejen funkci difuzního odporu, ale má také funkci antigraffiti ochrany.

Fasády ošetřené tímto nátěrem, jdou snadno vyčistit jak od nečistot, tak i od graffiti. Jestli na Vašem objektu máte často problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, podívejte se prosím i do sekce antigraffiti nátěr, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

Po provedení opravy fasád a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu řádně napenetrovat, což slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodli opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

 

Další nabízené služby firmy VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO :

 

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Strojové tepování a čištění koberců, ruční tepování sedacích souprav a čalounění.

Provádíme také čištění, leštění a mytí oken Brno, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě provádíme čištění žaluzií, rolet, lamel a markýz. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti.

Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. 

Start typing and press Enter to search