čištění žaluzií

Čištění žaluzií a markýz, plastových i látkových

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO pro své zákazníky realizuje služby čištění žaluzií a markýz. Provádíme čištění žaluzií a markýz  jak plastových, tak látkových.

Čištění žaluzií a markýz může být realizována současně s mytím oken nebo jako samostatně provedená služba. Údržba a čištění žaluzií a markýz z plastu je oproti látkovým jednodušší.

V případě látkových je čištění žaluzií a markýz realizováno podobným způsobem, který používáme při strojovém čištění koberců. Oproti čištění koberců trvá čištění žaluzií a markýz z látky déle, jelikož se čištění musí opakovat 2x až 3x. 

Čištění žaluzií a markýz  je nasledovné : na povrch je nanesena velmi účinná čistící chemie Bosch RTS, pomocí kartáče je povrch vykartáčován a na závěr celý povrch vysajeme vysoce výkonným vysavačem.

Naše firma je schopna Vám zajistit i impregnaci látkových žaluzií a markýz , pro kterou je podmínkou vhodné počasí. Při zajišťování impregnace používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce žaluzií a markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří. 

Mytí a čištění žaluzií a markýz ve výšce realizují naši profesionální zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Pro mytí a čištění žaluzií a markýz ve výškách naše úklidová firma využívá speciální horolezeckou či speleologickou techniku. Pro snadnější přístup k proskleným plochám nejčastěji volíme hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny, které máme k těmto účelům také k dispozici.

Ostatní činnosti firmy  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO:

 

Firma  VÝŠKOVÉ PRÁCE, MYTÍ OKEN BRNO svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádíme také čištění, leštění mytí oken, mytí výloh, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Po dohodě provádíme čistení žaluzií, rolet, lamel a markýz. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, odstranění graffiti, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti.

Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Provádíme odstranění graffiti a nanášíme antigraffiti nátěr, odstraňujeme nepovolné polepy a folie z prosklených ploch. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

Start typing and press Enter to search