Praha 4, Michle, čištění koberců kotoučovým strojem

 In Strojní čištění koberců

Mezi nejpoptávanější a nejrealizovanější úklidové služby patří strojové čištění koberců, které zajišťujeme nejen pro firmy a obchodní centra, ale strojové čištění koberců, sedacích souprav, křesel či čalounění poskytujeme i domácnostem. Část našich zákazníků tvoří i zákazníci ze soukromého sektoru. Strojové čištění koberců Praha 4, Michle realizujeme pomocí strojové metody za využití kotoučového stroje, který dokáže koberce dokonale vydrhnout a zaručí velmi důkladné odstranění veškerých nečistot. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je úklidová firma zaměřující svoji činnost na úklidové služby jako například: mytí oken, strojové čištění koberců, čištění podlah, odstranění graffiti a aplikaci antigraffitové ochrany.

 

Čištění koberců, čalounění strojem. Čištění sedaček

S jistotou zaručujeme nejkvalitnější čištění koberců, které může být v dnešní době nabízeno. Po mnohaletých zkušenostech a hledání opravdu spolehlivé metody, která koberec vyčistí, vydezinfikuje a zajistí spokojenost zákazníků, jsme nalezli strojovou metodu čištění a tepování koberců Praha. Naše zakázky vždy dotáhneme k dokonalosti a dovolíme si ze zkušenosti tvrdit, že naší strojovou metodou jsme již vyčistili i ty koberce, které se jiným společnostem vyčistit nedařilo a je to tím, že nepoužívají kvalitní metody, ale snaží se zákazníkům nabídnout levné metody. Ale levná se nerovná kvalitní a tak se na nás obrací zákazníci i s prosbami inovace jejich koberců, které měla na starosti jiná nekvalitní firma, po jejímž čištěním koberců zůstaly na koberci skvrny. Našim zákazníkům realizujeme čištění koberců kvalitní strojovou metodou, která je sice dražší, a vychází o téměř 10,-/m2 dráž, než levné metody. Ale můžeme s jistotou tvrdit, že se nám již několikrát podařily odstranit nečistoty, které se jiným firmám odstranit nepodařilo. Konkurenti stále používají extrakční metodu, které chybí mechanický proces kartáčování. Při extrakční metodě je pouze chemie spolu s vodou vstříknuta do koberce a následně rychle odsáta. Čištění extraktorem je špatný druh čištění koberce a také jsme jej používali, ale propadali jsme častým reklamacím a řešili i nepříjemná poškození koberců. Tato levná metoda způsobí po zaschnutí chemie a nečistot fleky, které je znovu složité odstranit a někdy i nemožné, zvláště u extrémně znečištěných koberců. Bylo potřeba hledat dále a zkoušet a inovovat, až jsme nalezli strojovou metodu, kterou můžeme opravdu označit za nejkvalitnější metodu, kterou na poli úklidových služeb je zatím možné nabízet. Při strojové metodě je použita kvalitní chemie BOSCH RTS, která je vysoce dezinfekční a také má za úkol na sebe navázat veškeré nečistoty ze struktury koberce. BOSCH RTS necháme několik minut působit, aby důkladně a po té ji GHIBLI kotoučovým strojem kartáčujeme, dokud nevykartáčujeme na povrch veškeré nečistoty ze struktury. Vytvoříme tak pěnu, kterou následně musíme odsát. Na to používáme vysoce výkonný vysavač AS 59 o tří motorech, který zbaví koberce nečistot do posledního smítka, a to i včetně vlhkosti. Po vyčištění necháme koberec ještě několik hodin doschnout a po té jej můžeme uvézt do provozu. Pro naše klienty jsme flexibilní a pracujeme také ve skupinách, abychom vše stihli v mimoprovozních hodinách, kdy je vaše provozovna uzavřena. Čištění a tepování koberců Brno strojovou metodou zrealizujeme firmám i provozovnám. V domácnosti jej ale využívají i klienti ze soukromého sektoru a nemusí se jednat pouze o koberce, naší metodou vyčistíme také sedačky, křesla a čalounění.

 

Čištění čalounění z barevné sedací soupravy Praha

Čištění čalounění z barevné sedací soupravy Praha

 

Odstranění mechů, plísní. Čištění zelených fasád. Nátěr proti plísním

Naleznete u nás i další činnosti ve spojení s úklidovými službami a A SERVIS LIPKA, s.r.o. je správnou spolehlivou úklidovou firmou, která vám zajistí bezproblémovou spolupráci, spolehlivost a spokojenost. Zajistíme v Ostravě nejen hloubkové a generální čištění koberců, křesel, čalounění a podobných povrchů strojovou metodou, ale zrealizujeme i po stavební úklidy v Ostravě, úklidy po řemeslnících Ostrava, které provádíme kompletně a ze všech povrchů odstraníme prach, cementové a vápenaté závoje. Nabízíme službu mytí oken a výloh Ostrava, čištění markýz Ostrava, čištění fasád Ostrava, které je zajišťováno mnohdy ve výškách a za běžného provozu okolo vaší firmy, jsme proškoleni a máme platné certifikace na výškové práce Ostrava. Máme velké zkušenosti s odstraňováním graffiti v Ostravě, aplikujeme antigraffitovou ochranu AGO v Ostravě, zvláště ve velkých městech je s těmito vandaly problém a zajišťujeme boj proti graffiti s našimi kvalitními pomůckami. Jako jediní v České republice garantujeme funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu od 120,- za m2. Antigraffiti ochrana Ostrava vám zaručí 100% úspěšnost s odstraněním graffiti z vaší fasády. Jako jediní vám garantujeme servisní odstranění graffiti po námi aplikované antigraffiti ochrany v podobě nátěru či nástřiku. Pokud je tedy vaše fasáda po nanesení ochrany BELLINZONI posprejována, zajistíme velmi levné odstranění graffiti z této ochrany a levnější, než kdyby ochrana aplikována nebyla, jelikož je odstranění z AGO výrazně jednodušší. Antigraffiti ochrana chrání vaši fasádu a vydrží 4 až 6 let. Graffiti jsme schopni do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Zajišťujeme i čištění podlah Ostrava strojovou metodou a kotoučovým strojem. Za použití zásaditých roztoků odstraníme nečistoty ze spár a struktury vaší podlahy. Pro údržbu starých podlah nabízíme službu – renovace podlah Ostrava a krystalizace podlah Ostrava. Na námi umyté a nové podlahy aplikujeme vosk – voskování podlah Ostrava. Průmyslovým polymerem (voskem) podlahu zakonzervujeme před hloubkovými nečistotami, poškrábáním a zaručujeme protiskluzovou funkci. Životnost vosku je 1 rok a po roce vám zajistíme odstranění vosku z podlah Ostrava a naneseme znovu nový, který nadále může znovu plnit ochranou funkci. Zajistíme důkladné odstranění plísní a mechů Ostrava, kdy plíseň nejdříve odstraníme a pak aplikujeme LSG nátěr. Tak zamezíme tvoření se vlhkosti, tvorbu zelených sanitrů a veškerá plíseň zmizí. LSG nátěr, neboli LSG technologie zajistí zakonzervování fasády jak v exteriéru, tak i v interiéru, jelikož je zdravotně nezávadná a tak chrání vaše zdraví i uvnitř vašeho objektu. www.a-servislipka.cz

 

Výškové práce z hydraulického ramene Praha 3

Výškové práce z hydraulického ramene Praha 3

 

Strojové čištění, voskování, impregnace podlah, litých, pvc, průmyslových

Vždy je pro nás důležité, zajistit našim klientům kvalitní vyčištění jejich podlah a dokázat, že i staré a zašlé podlahy lze zrestaurovat a dostat je do velmi pěkného stavu. Profesionální strojové čištění podlah Praha, Brno zajistí hloubkové vyčištění podlah a z jejich struktury a spár odstraníme nečistoty. Při strojovém čištění používáme kotoučový stroj, ten má dva nástavce – držák padů a silonový kartáč, které volíme dle druhu čištěné podlahy. Naší metodou můžeme čistit jakýkoliv druh podlahy – dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, atd. Kotoučový stroj je 40 kg vážící a svoji silou dokáže vynaložit velkou sílu, která je důležitá při hloubkovém vyčištění podlahy, pokud je tato váha malá, lze na jeho hlavu přidělat ještě 10 – 15 kg závaží. Oproti strojovému čištění koberců je zde jeden velký rozdíl, a to ten, že používáme několik druhů zásaditých chemií a ne pouze jeden druh. Chemie se liší silou – agresivitou, kterou vynakládají na nečistoty v podlaze. Vždy volíme tu nejslabší, jelikož někdy není třeba hned používat agresivní chemii. Pokud nečistoty nepovolují pod slabším druhem chemie, tak zvolíme agresivnější druh chemie. V naší nabídce je i po stavební a po rekonstrukční úklid Brno, při kterém se objevují vápenaté a cementové závoje, které je třeba odstranit, a k tomu používáme kyselou agresivní chemii značky Kranzle. Jsme odborníci a víme, že nesmíme Kranzle použít na podlahy z ušlechtilých materiálů – mramorové podlahy, kamenné podlahy, aj. V takových případech postupujeme tak, že používáme příslušnou chemii, která je určena na tyto podlahy a čistíme je několikrát, dokud nejsou zmíněné závoje dokonale odstraněny. Chemie necháme působit a dále je kartáčujeme kotoučovým strojem, na který jsme zvolili příslušný kartáč. Nečistoty po vykartáčování odsajeme vysoce výkonným vysavačem a zneutralizujeme chemický roztok. K neutralizaci použijeme pouze čistou vodu. Čištění podlah Brno zajišťujeme v různých institucích – úřadech, kancelářských prostorách, průmyslových prostorách, ve školách, nemocnicích, ale i v domácnostech. Avšak je důležité, abychom našim zákazníkům neomezili provoz ve firemní sféře. V takových případech jsme flexibilní a veškeré strojové čištění podlah zařídíme v mimopracovní době a při vysoké rozloze pracujeme ve skupinkách, abychom vše do ranních hodin stihli. Snažíme se vyjít vstříc, aby zákazníci nemuseli uzavírat provozovny. Naši profesionální zaměstnanci jsou odborně proškoleni a ví, jaké chemie používat, jak pracovat s pomůckami a jak vyjít zákazníkovi vstříc při dalších požadavcích. Při využití našich služeb je garantována kvalita a vysoká profesionalita.

 

Voskování lina v prodejnách na Praze 1

Voskování lina v prodejnách na Praze 1

 

Nano impregnační nátěr oken, skla, fasád i ve výškách

V nabídce úklidových služeb společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., naleznete mimo čištění koberců strojovou metodou, i jiné divize. Důležitou známkou naší firmy je spolehlivost, neustálá modernizace, vstřícnost a profesionalita. K našim dalším divizím řadíme kompletní po stavební úklidy Brno, úklidy po řemeslnících Brno. Kompletní úklid znamená, že ze všech povrchů odstraníme prach, cementové a vápenaté závoje. Zajistíme kvalitní mytí oken a výloh Brno, čištění markýz Brno, čištění fasád Brno. Mnohdy realizujeme tyto služby ve výškách a za běžného provozu okolo vaší firmy. Jsme proto proškoleni a máme platné certifikace na výškové práce Brno, podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Spolu s údržbou oken máme v nabídce nyní novinku GLS hydrofobní nanotechnologie Brno, která zajistí samočištění oken, výloh a skleněných fasád, a to po dobu 4 – 6 let. Zabýváme se kvalitním odstraňováním graffiti Brno. Zvláště ve velkých městech a jejich centrech je s writtery neustálý problém a jsme již zkušenými odborníky v boji proti graffiti. Spolu s odstraněním graffiti vám zajistíme také opravu fasády, která je třeba v mnoha případech tam, kde není aplikována antigraffiti ochrana Brno. AGO Brno zaručí 100% úspěšnost při odstranění graffiti z fasády. Spolu s AGO vám garantujeme servisní odstranění graffiti po a to velmi levně, stačí nám jen zavolat a my k vám dojedeme graffiti odstranit v nejbližším termínu, nejpozději však do 14 dnů. Životnost AGO je bezmála 4 až 6 let. Zajišťujeme i čištění koberců Brno strojovou metodou a kotoučovým strojem s použitím dezinfekční chemie BOSCH RTS a vysoce výkonného vysavače. Mechanickým kartáčováním jsme schopni odstranit nečistoty ze struktury koberce a zbavit ho také zatvrdlých nečistot, a to bez jakéhokoliv poničení vláken koberce. Náš kotoučový stroj obsahuje 12 cm dlouhé jemné štětinky, které zajistí vysokou šetrnost při kartáčování znečištěných vláken. V nabídce strojového čištění podlah Brno, je zahrnuto voskování podlah Brno průmyslovým polymerem, kterým podlahu zakonzervujeme před nečistotami, poškrábáním a zajistíme tak snadnou údržbu. Životnost vosku (průmyslového polymeru) je 1 rok. Po roce vám zajistíme odstranění vosku z podlah Brno a aplikujeme nový, který nadále bude plnit svoji funkci. Důkladně provedeme odstranění plísní Brno. Plíseň zprvu odstraníme a následně aplikujeme LSG nátěr, který zabrání tvorbě vlhkosti a zelených sanitrů. Tím veškerá plíseň zmizí. LSG technologie zajistí zakonzervování fasády a jelikož je zdravotně nezávadná můžeme ji bez obav aplikovat i v interiérech. Tak chrání vaše zdraví i uvnitř vašeho objektu.

 

Ochranný nátěr proti plísním - dezinfekce Praha

Ochranný nátěr proti plísním – dezinfekce Praha

 

Mytí oken, výloh. Čištění fasád ve výškách

Profesionální úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní a servisní mytí oken v Pardubicích. Zbavíme vaše okna nečistot jak běžných, které jdou bez jakýchkoliv problémů umýt, tak i nečistot zatvrdlých (silikony, zbytky reklam, akční bannery). K tomu je náš team důkladně proškolený, aby nepoškodil vaše okna, k sundávání zatvrdlých nečistot používáme 10 cm široké korundové žiletky. Tyto žiletky rozloží celou sílu pracovníka při sundávání na celou 10 cm širokou plochu a tak tuto plochu není možné poškrábat či jinak znehodnotit. Takto neleze sundávat reklamu ze zatmavených skel, pokud je na tyto okna použita zatmavovací folie – tuto folii bychom poškodili. Zpravidla máme zákazníky, kteří požadují jak jednorázové mytí oken, tak i servisní a dlouhodobé v intervalech, který si nastaví zákazník sám. Avšak nejčastější cykly, které provádíme jsou: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní. Okna se nachází v mnoha případech také ve výškách. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je vybavena vysokozdvižnou technikou, speleologickou a horolezeckou technikou a naši zaměstnanci jsou k používání této techniky důkladně proškoleni, jak o používání, tak o bezpečnosti. Naši kmenoví zaměstnanci jsou držiteli certifikace dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. K dalším úklidovým činnostem, které nabízí A SERVIS LIPKA, s.r.o., řadíme: čištění a tepování koberců Pardubice, mytí a voskování podlah Pardubice, odstranění plísní Pardubice, čištění žaluzií a markýz Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffiti nátěr Pardubice – www.a-servislipka.cz.

 

Výškové práce z hydraulického ramene Praha

Výškové práce z hydraulického ramene Praha

 

Odstranění graffiti, nátěr fasád antigraffiti, ochrana proti sprejům

Mnoho zákazníků firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již dostalo do situace, při které museli řešit odstranění graffiti z budov a jiného zařízení. Při jakékoliv snaze zjistili, že se nedají graffiti dokonale odstranit a buď nejsou odstraněny vůbec nebo pouze z malé časti. Je tedy důležité, aby byl povrch ošetřen antigraffiti ochanou. Antigraffiti ochrana je aplikována v podobě nátěru nebo nástřiku. Naše firma Vám zajistí antigraffiti ochranu a po celou dobu její životnosti (4 – 6 let), budeme zákazníkovi naší firmy provádět servis odstranění graffiti. Tento servis nabízíme velmi levně v případě námi aplikované antigraffiti ochrany. Servis a účinné způsoby boje s graffiti funguje tak, že pokud se na Vaší budově objeví graffiti, stačí nás kontaktovat, buďto telefonicky na čísle +420 608 740 707, nebo prostřednictvím emailu na centrala@a-servislipka.cz a oznámíte nám, že se na Vaší budově vyskytují graffiti a naši pracovníci za Vámi ihned přijedou, pokud to klimatické podmínky dovolí. Jsou-li klimatické podmínky špatné, provádíme tuto službu nejpozději do 14 dnů od výskytu graffiti. Tam, kde je aplikována antigraffiti ochrana, dokážeme odstranit i sebemenší graffiti a odstranění graffiti bude bez jakýchkoliv potíží se 100 % výsledkem. Při odstranění graffiti z povrchů, které nejsou ošetřeny antigraffiti nátěrem či nástřikem, je naše úspěšnost 60 – 90% Odstranění graffiti je jednou z mnoha služeb, které vám naše společnost nabízí. Realizujeme také strojové čištění koberců, které provádíme dnes stále nepřekonanou metodou kombinace strojového čištění a tepování koberců – kotoučového stroje a průmyslového vysavače, denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, vily, rezidence, firmy, generální strojové čištění podlah, voskování a fluatace, nárazový úklid po malování a malířích, jednorázový úklid po řemeslech, detailní úklid po stavbě, čištění a úklid, odstranění graffiti, antigraffiti ochrana, odstranění plísní. www.a-servislipka.cz

 

Antigraffitový nátěr na nové fasády Praha

Antigraffitový nátěr na nové fasády Praha

 

Nano impregnace, čištění markýz. Krystalizace mramoru

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí mnoho dalších úklidových služeb, které pravidelně realizujeme pro naše významné klienty. Jednou z pravidelně prováděných služeb je úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, v čemž je zahrnut kompletní úklid od vysátí koberce až po umytí oken, výloh a skleněných ploch, otření nábytku, atd. Úklid po stavbě i rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po záplavách, úklid před otevřením prodejen je potřeba vykonávat spolehlivě a zbavit se při něm velmi silných znečištění, proto při takových úklidech používáme agresivní i zásadité chemie. Zajišťujeme mytí oken a výloh a jiných skleněných ploch, jak jednorázově, tak i servisně, pomocí tzv. triku suchého leštění, který vám zajistí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Servisní mytí oken realizujeme nejčastěji pro zákazníky v obchodních domech, kancelářích. Máte obavy odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken? S námi se bát nemusíte – k tomuto čištění oken využíváme kvalitní korundové žiletky, díky kterým bezpečně odstraníme zatvrdlé nečistoty a chráníme tak povrch skla proti možnému poškození při čištění. Námi nabízenou novinkou v této oblasti je pak GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, díky které zajistíme dlouhotrvající čistotu oken, výloh a skleněných fasád, a to až po dobu 6 let. Provádíme také mytí žaluzií a markýz látkových i plastových a impregnaci markýz, které často realizujeme ve výškách a pro takové případy jsme proškoleni podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Nabízíme vám také kvalitní a účinnou službu odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany, díky které následně můžeme zaručit 100% účinnost při odstraňování barvy spreje. V případě, že si od nás necháte aplikovat antigraffiti ochranu, můžeme vám následně garantovat také velmi levný servis odstranění graffiti. V takovém situaci pak stačí kontaktovat naši firmu a my se vám zaručujeme, že podle aktuálního objemu prací graffiti odstraníme nejpozději do 14 dnů od vašeho telefonátu. V neposlední řadě pak jako další službu z našeho portfolia úklidových služeb nabízíme i odstranění plísní technologií LSG, díky které odstraníme veškeré mikrobiální napadení a změnou iontové rovnováhy tato technologie zamezí dalšímu výskytu plísní a vlhkosti, která ovlivňuje vaše zdraví.

 

Čištění markýz a jejich impregnace Praha

Čištění markýz a jejich impregnace Praha

 

Mytí oken ve výšce pomocí teleskopických tyčí v Praze

Mytí oken ve výšce pomocí teleskopických tyčí v Praze

 

Na níže uvedených adresách realizovali naši technici služby, učastnili se obhlídek:

Olbrachtova 4, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Manželů Dostálových 1214, 198 00 Praha-Kyje, Praha 14 … Opočenská 537, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Nad Rokoskou 34, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Valdštejnská 21, 118 00 Praha-Malá Strana, Praha 1 … Podle trati 3, 108 00 Praha- Malešice, Praha 10 … Kremnická 14, 141 00 Praha-Michle, Praha 4 … Deylova 4, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Na zbořenci 8, 120 00 Praha-Nové Město, Praha 2 … Pod pramenem 13, 140 00 Praha – Nusle, Praha 4 … Edisonova 16, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Na Vrstvách 24, 140 00 Praha- Podolí, Praha 4 … Na Prosecké vyhlídce 15, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Na vysoké II 23, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … nám. 14. října 3, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Platnéřská 20, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Kazaňská 4, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Prusická 12, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Ve Střešovičkách 26, 169 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Českolipská 21, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Vodácká 9, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Dykova 20, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Přípotoční 2, 101 00 Praha -Vršovice,  Praha 10 … Poděbradská 8, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Jabloňová 2993, 106 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … Ondříčkova 49, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Líšnice 116, 252 10 Mníšek pod Brdy, Praha-západ … Oblouková 1454, 252 19 Rudná u Prahy … Hlavní 234, 252 25 Jinočany … Hoštická 130/19, 642 00 Brno – Bosonohy … Purkyňova 90/52, 612 00 Brno-Královo Pole … Vrchlického 71/87, 664 34 Kuřim … Narcisová 54/687, 638 00 Brno-Lesná … Za Klášterem 62/355, 628 00 Brno-Líšeň … Borky 82/26, 614 00 Brno-Maloměřice … Tilhonova 52/59, 627 00 Brno-Slatina … Na rychtě 56/284, 644 00 Brno-Soběšice … Juliánovské náměstí 51/254, 636 00 Brno-Židenice … Rušná 52/213, 642 00 Brno-Brno-Bosonohy … Koliště 72/688, 602 00 Brno-Brno-střed … Jižní svahy 58/53, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Meziboří 70/59, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Nová 80/259, 635 00 Brno-Kníničky … Hlaváčova 56/688, 614 00 Brno-Brno-Maloměřice … Purkyňova 81/20, 621 00 Brno-Medlánky … Proškovo náměstí 55/59, 614 00 Brno-Brno-Maloměřice a Obřany … Dlážděná 704/687, 641 00 Brno-Žebětín … Modřická 109/16, 664 48 Brno – Moravany … Travní 32/58, 654 00 Brno-Nový Lískovec … Kavalcova 3, 792 01 Bruntál … Na pastvisku 3, 747 05 Opava … Josefská 18, 747 06 Opava … Cihelní 1, 748 01 Hlučín … Hlavní 193, 747 06 Opava … Čs. armády 1, 748 01 Hlučín …Česká 21, 747 06 Opava … Bezručova 8, 795 01 Rýmarov … Jana Nerudy 1, 748 01 Hlučín … Čeňka Trunčíka 13, 747 21 Kravaře … Valtická 351, 691 44 Lednice … Lipová 401, 691 42 Valtice … nám. Svobody 30, 691 42 Valtice … Rodinova 22, 695 01 Hodonín … 9. května 1435, 696 03 Dubňany … Květná 24, 696 01 Rohatec … Seniorů 23, 690 03 Břeclav … Malinovského 41, 691 44 Lednice … Školní 301, 696 62 Strážnice … Budovatelská 42, 696 01 Rohatec … Palackého 31, 691 45 Podivín … Růžová 380, 691 02 Velké Bílovice … U Sokolovny 991, 691 55 Moravská Nová Ves … Jarohněvice 1620, 696 03 Dubňany … V Zahradách 493, 691 55 Moravská Nová Ves … Palackého 2, 392 01 Soběslav … Římov 187, 373 24 Římov … Třeboňská 261, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nová 2, 373 72 Lišov … Náměstí 78, 373 11 Ledenice … Budějovická 34, 382 03 Křemže … Linecká 766, 382 41 Kaplice … 9. května 201, 377 01 Jindřichův Hradec … Chvalšinská 155, 381 01 Český Krumlov … Pražská tř. 101, 370 10 České Budějovice … nám. Svobody 12, 389 01 Vodňany … Táboritská 1134, 379 01 Třeboň … Divišova 2654, 738 01 Frýdek … Dolní 408, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Francouzská 21, 742 21 Kopřivnice … náměstí Míru 2, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Komenského 44, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Hlavní 198, 742 47 Hladké Životice … Francouzská 2, 742 21 Kopřivnice … Palackého 48, 741 01 Nový Jičín … Čs. armády 2159, 738 01 Frýdek-Místek … Dukelská 1394, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Domluvilova 1, 757 01 Valašské Meziříčí …Místek … Dolní 2, 742 21 Kopřivnice … Bohuslava Martinů 10, 741 01 Nový Jičín … Dukelská 548, 742 58 Příbor …Borošínská 923, 739 44 Brušperk … Karola Śliwky 9, 733 01 Karviná … Klášterní 4, 735 11 Orlová … Dačického 10, 734 01 Karviná … Cihelní 333, 735 31 Bohumín … Moskevská 15, 736 01 Havířov …Bludovická 9, 736 01 Havířov … Bezručova 225, 739 61 Třinec … M. Ryšky 684, 735 14 Orlová … Janského 21, 735 06 Karviná … Astronautů 13, 736 01 Havířov … Godulská 177, 737 01 Český Těšín … Družstevnická 19, 736 01 Havířov … Dlouhá 357, 735 81 Bohumín … Okružní 355, 735 81 Bohumín … U Lesa 18, 736 01 Havířov … Cihelní 339, 735 31 Bohumín … Fučíkova 43, 735 06 Karviná … A.Seligera 145, 50303 Smiřice … U Střediska 96, 503 53 Smidary … Javornická 1592, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … 1. máje 224, 504 01 Nový Bydžov … Na Zadomí 1222, 549 01 Nové Město nad Metují … Byškovická 81, Byškovice, 277 11 Neratovice … Poděbradova 342, 547 01 Náchod … Železná 29, 293 01 Mladá Boleslav … náměstí Republiky 3, 289 03 Městec Králové … Okružní 7, 276 01 Mělník … Klicperova 14, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovců 813, Rozdělov, 272 04 Kladno … Hradecká 1120, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín … Lužická 421, 551 01 Jaroměř … Chlumec nad Cidlinou 50, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Milady Horákové 45, 500 06 Hradec Králové … Na Mušce 1106, 534 01 Holice … Doly 413, 518 01 Dobruška … Stojanovo Nádvoří 61, 687 06 Velehrad … Frajtovo náměstí 18, 779 00 Olomouc … Holečkova 3, 779 00 Olomouc …Podvalí 351, 751 01 Tovačov … Hlavní třída 153, 798 12 Kralice na Hané … Dolní 39, 796 01 Prostějov … Svadůvky 21, 796 07 Držovice … Vrbátky 3, 798 13 Vrbátky … TršiceTršice 234, 783 57 Tršice … Komárov 271, 783 72 Velký Týnec … Havlíčkova 53, 783 73 Grygov … Štefanikova 261, 751 03 Brodek u Přerova … Zborovská 3, 768 02 Zdounky … 17. listopadu 138, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 117, 683 23 Švábenice … Nerudova 4, 750 02 Přerov … Zámostí 10, 751 17 Horní Moštěnice … Rostislavova 72, 683 23 Ivanovice na Hané … Masarykova 398, 798 27 Němčice nad Hanou … Křenovská 884, 752 01 Kojetín … Komenského 344, 768 11 Chropyně … Oskol 21, 767 01 Kroměříž … Smetanova 426, 747 41 Hradec nad Moravicí … Hlavní 254, 747 81 Otice … Družstevní 166, 747 69 Pustá Polom … Větrná 128, 747 64 Velká Polom … Sluneční 609, 747 22 Dolní Benešov … Alejní 17, 747 21 Kravaře … Hlučínská 2, 747 23 Bolatice … Slezská 771, 747 27 Kobeřice … 21. dubna 18, 747 20 Vřesina … Josefská 17, 747 06 Opava … Dobroslavická 8, 725 27 Ostrava-Plesná … Boženy Němcové 5, 767 01 Kroměříž … Na spojce 1, 747 70 Opava-Komárov … Branecká 1, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kolumbova 9, 720 00 Ostrava-Hrabová … Česká 18, 747 06 Opava … Aloise Parmy 39/845, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Buková 41/65, 724 00 Ostrava-Proskovice … Syllabova 41/774, 703 00 Ostrava-jih … Slezská 45/62, 700 30 Ostrava … U Studia 41/321, 700 30 Ostrava … Ahepjukova 32/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava … Terezy Novákové 37/354, 702 00 Ostrava … Aloise Gavlase 32/34, 700 30 Ostrava … Aloise Gavlase 31/48, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Božetěchova 35/521, 720 00 Ostrava-Hrabová … Čapkova 50/29, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Červenkova 42/602, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bosákova 39/65, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Langrova 32/574, 722 00 Ostrava-Třebovice … Alšovo náměstí 41/32, 708 00 Ostrava … Krosenská 532/2, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … Domanovická 1738, 190 16 Praha-Újezd nad Lesy, Praha 21 … Africká 341/27, 160 00 Praha-Veleslavín, Praha 6 … Pavrovského 2445/2, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Řipská 767/15, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Nemošická 182, 190 17 Praha-Praha-Vinoř … Francouzská 140/110, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Na Harfě 712/7, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Sněženková 2884/7, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … Pickova 1487/6, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Kakostová 302/3, 155 21 Praha-Zličín, Praha 5 … Orlická 2011/6, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Zlatnická 158, 252 41 Zlatníky, Praha-západ … Litovická 107, 253 01 Hostivice … Obecní 506, 253 01 Chýně … Hornická 288, 252 25 Jinočany … Kopaninská 189, 252 25 Ořech … U Školky 111, 252 25 Zbuzany … Slovenská 2907/690, 760 01 Zlín … Valašská Bystřice 238/66, 756 27 Valašská Bystřice … Nový Hrozenkov 658/510, 756 04 Nový Hrozenkov … Nad Fojstvím 108/31, 756 54 Zubří … Halenkov 794/940, 756 03 Halenkov … Hovězí 450/94, 75601 Hovězí … Bánov 83/671, 68754 Bánov … U Křivačkárny 927/90, 755 01 Vsetín … Vlčnovská 2553/131, 688 01 Uherský Brod … Ludkovická 416/52, 763 26 Pozlovice … Lázeňské náměstí 595/970, 763 26 Luhačovice … Fučíkova čtvrť 638/95, 687 71 Bojkovice … Pilařská 368/686, 763 31 Brumov-Bylnice – Bylnice … Komenského nám. 93/42, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 487/464, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 1228/37, 763 12 Vizovice … Masarykovo nám. 176/95, 688 01 Uherský Brod … Lipska 131/340, 763 26 Pozlovice … Nábřeží 1016/83, 763 26 Luhačovice … Luhačovická 1052/730, 687 71 Bojkovice … Horní náměstí 325/82, 763 21 Slavičín … Kloboucká 1452/82, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search