Strojové čištění Brno pomocí kotoučového stroje dokáže skutečné zázraky

 In Strojní čištění koberců

Zaschlé nápoje na koberci jsou potíže, kterých se běžným čištěním zkrátka nezbavíte, pokud jde o něco, co má výraznou barvu, nebo výrazné aroma. Alespoň ne tak, abyste nepoškodili strukturu koberce.  Domácím čištěním ani suchou metodou čištění se těchto skvrn nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat takovým kobercům a povrchům, které vyžadují extrémně jemný přístup.

Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká. Takže dokonale vyčištěného koberce logicky touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Brno nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavení.

Ze…

Ze zásady používáme při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i například takový černý čaj s mlékem. Takovou zakázku jsme vyřizovali v jedné domácnosti, kde od něj měli politý koberec. Paní si zrovna dělala filmový večer a povedlo se jí vylít plný hrnek tohoto čaje. Snažila se to vyčistit, ale nešlo jí to, tak s manželem přistoupili na řešení, že si jej nechají vyčistit od úklidové firmy. 

Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho.

Dokud…

Dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i becherovku v koberci. Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti.

V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Strojové čištění sice dokáže hodně, ale samozřejmě jako u všeho jiného i toto má své limity. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit, a to hned na první vyčištění. Byli s naší prací spokojení, z čehož máme pochopitelně radost.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search