A SERVIS se specializuje na boj proti graffiti, je špička v oboru, odstraňování graffiti Brno

 In Odstranění graffiti

Jako úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti se specializujeme na odstraňování graffiti. Graffiti odstraňujeme z různých důvodů, ať už se jedná o zestetičnění vlastního domu, nebo prostě jen odstranění graffiti z nevhodného prostředí. Těch důvodů je ale nespočet. Naše společnost si myslí, že graffiti vandalismus hyzdí společenské prostředí, proto bojujeme proti graffiti vandalům. Jsme navíc jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a dále pak kvalitní antigraffitovou ochranu.

Ta se týká zejména preventivního nátěru a následného odstraňování graffiti při opakovaném útoku vandalů, které je pak již vždy nekomplikované díky použité technologii nátěru. Naše společnost také vyznává systém budov bez graffitového znečištění. Protože jsme si za svého mnohaleté zkušenosti v oboru ověřili, že je potřeba zapojit také jisté znalosti z psychologie. Díky rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned (což se týká také stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu) se značně ovlivní psychika vandala.

Cílem…

Cílem sprejera je totiž chlubit se svým dílem co nejdéle. Vytvoření graffiti obrazce vandalovi zabere totiž dost času a rozhodně také stresu, protože páchá nelegální činnost. Ale zejména ho to stojí spoustu peněz, které musel vynaložit za spreje k postřiku. Daný vandal se pak chce svým dílem dlouho chlubit. Takže pokud my včas zasáhneme a jeho nechtěný „výtvor“ mu rychle odstraníme, stáhne se do jiné lokality. Ne vždy si nás však zákazníci zavolají ihned po objevení se hnusného graffiti.

Což je rada, kterou našim klientům z výše uvedených důvodů velmi doporučujeme. Samozřejmě vám rádi graffiti odstraníme kdykoliv, to se určitě nebojte na nás obrátit. Nedávno jsme například odstraňovali graffiti. Protože manželé prodávali dům a stěhovali se do jiného města k rodičům, aby se o ně mohli starat. Dům neměl žádné očividné větší nedostatky, přesto měli velký problém najít kupce. Až jim realitní makléř řekl, že potenciální majitele odrazuje graffiti na čelní zdi, která obíhá pozemek.

A kolem…

A kolem které se vždy při vstupu do domu prochází, tudíž graffiti nelze přehlédnout. Proto se manželé rozhodli, že graffiti nechají odstranit, aby urychlili prodej domu. A opravdu nám pak manželé potvrdili, že se dům chvíli po našem odstranění opravdu povedlo prodat.  Samotný zákrok probíhá ve zkratce tak, že se graffiti nejprve co nejvíce zeslabí a poté se postižené místo ještě přetře danou fasádní barvou.

Co se týče technické stránky naší zmíněné antigraffitové ochrany, tak tu lze aplikovat na téměř všechny povrchy a to v několik vrstvách a v ceně do 330,- Kč/m2. A po provedení tohoto nátěru je pak jakékoliv odstranění graffiti nekomplikované a stoprocentně účinné. Zmínění manželé si pak preventivní nátěr nechali nanést na dům rodičů, kam se přestěhovali.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search