Graffiti se dá předcházet. Stačí si opatřit ochranný nátěr. „Čištění graffiti Brno“

 In Odstranění graffiti

jak odstranit graffitiNikdo nestojí o sprejerské čmáranice na svém majetku, proto se ve firmě Brno odstranění graffiti nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti. A s tím nabízíme i prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tím je náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. – čím odstranit graffiti

Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“.

Z praxe…

ochrana před graffitiZ praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam. Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Graffiti nechce mít na zdi nikdo, a proto se snažíme vymyslet způsob, aby se jich mohl zbavit opravdu každý, protože graffiti narušuje harmonické prostředí, v němž se člověk vyskytuje.

O tom se přesvědčil i naši zákazníci, kteří měli posprejovanou celou přední stěnu. Nikdy předtím se jim to prý nestalo, takže nevěděli, co s tím mají dělat. Ale naštěstí v čas obrátili na nás, než se sprej stihl vsáknout do hloubky fasády, takže graffiti šlo bez problému odstranit. Řekli jsme jim i o našem ochranném nátěru, který je hned nadchl a nechali si ho od nás aplikovat na všechny povrchy, kde hrozilo, že by sprejer mohl opět řádit. Pokud bydlíte ve čtvrti, kde vidíte na ostatních domech nějaké graffiti, je určitě vhodné si jej nechat opatřit, než to postihne i váš dům, protože jak se říká, smůla nikdy nechodí jen po částech. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search