Na čištění velkých prostor je nejlepší spoléhat se na strojovou metodu čištění, tepování sedaček Brno

 In Strojní čištění koberců

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, tudíž nemůže dojít poškození vašeho koberce (pokud máte koberec, který je vhodný na tuto metodu čištění, což je nutné si nechat dopředu ověřit). Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato chemie koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat. 

Strojová…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Spousta lidí se obává nechat si vyčistit koberce od úklidové firmy. Protože mají špatné zkušenosti s extrakční metodou čištění, kterou k našemu nepochopení ještě dnes nějaké firmy stále používají. Jedná se o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit.

Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Pravidelně navštěvujeme i jeden dětský domov, kde jim čistíme koberce pravidelně. Nejdříve jim je čistila jiná úklidová metoda právě pomocí extrakční metody a nebyli pochopitelně spokojení. Takže poté vyhledali nás.

My…

My se o jejich koberce postarali a od té doby to děláme pravidelně.  A díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o nějakou velikou extra viditelnou skvrnu, tak si je jejich úklidový personál vyčistí sám, aniž by došlo k poškození struktury koberce.

Jsme rádi, že jsou s naší prací spokojení. Protože není pro firmu nic důležitějšího než spokojený zákazník. Od té doby jim vypomáháme i s umýváním oken, protože přece jen mají jisté své práce hodně, tak je lepší na takovéto věci si nás najmout. Přece jen disponujeme takovými prostředky, které dětský domov určitě nemá. A my jsme rádi, že jim můžeme s jejich prací vypomoci a zlepšit tak prostředí dětí, v němž se vyskytují.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search