Nemáte čas na úklid? Zkuste to vyřešit s firmou „Tepování, čištění sedaček Brno“

 In Strojní čištění koberců

strojové čištění kobercůhloubkové čištění kobercůZavolala mi máma a řekla mi, že za měsíc bude u nás koncert nějaké zpěvačky, která jí zajímá, tak se s babičkou dohodly, že se přijedou podívat a navštíví mě. Do té chvíle u mě ještě nebyly, po dokončení výšky jsem se přestěhoval do nového bytu a zatím ještě nikoho z rodiny nepozval. Na návštěvy jsem jezdil já za nimi. Nepřekvapilo mě, že chtějí vidět, jak si bydlím. Jenomže já nejsem zrovna moc čistotný a věděl jsem, že to, jak můj byt vypadá, by se asi mámě a babičce nelíbilo, a celý víkend by se mohl zvrhnout ve velký úklid a neustálé vyčítání. Tomu jsem se chtěl stůj co stůj vyhnout. 

Naštěstí jsem měl celý měsíc na to, abych svůj byt uvedl do slušného stavu. Bohužel když něco hodně dlouho neuklízíte a potom se znenadání do úklidu pustíte, jde to ztuha. Ne nadarmo každá hospodyňka doporučuje průběžně uklízet. Proto jsem se při uklízení taky pěkně nadřel. Když jsem chtěl vyčistit koberec, pochopil jsem, že na to ale moje síly stačit nebudou. – jak vyčistit koberec

Za to…

snadné čištění kobercůdezinfekční čištění kobercůZa to, co jsem potom udělal, by mě máma s babičkou nepochválily, ale myslím si, že v dnešní době už to není nic neobvyklého, když se v určitých situacích obrátíte na odborníky místo toho, abyste se hroutili nebo vzdávali. Já jsem se rozhodl, že starost o koberec přenechám specializované úklidové firmě Brno čištění koberců.

Tahle služba byla skvělá. Pracovníci firmy se dostavili přesně podle objednávky, všechno potřebné měli s sebou, já jsem jim nemusel nijak asistovat a mohl se věnovat svým věcem. Nedíval jsem se, jak čištění probíhá, jen jsem si šel zkontrolovat výsledek a velice mě potěšil. Koberec vypadal, jako kdybych se o něho staral každý den. Byl perfektně vyčištěný a načechraný, když ho uviděly máma s babičkou, tak byly překvapené, jak krásně o svůj byt pečuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search