Hledáte firmu na odstranění plísně? Tou správnou volbou je likvidátor plísní Brno

 In Odstranění plísní

K tomu, aby plíseň napadla vaše zdi nebo nábytek, stačí opravdu velmi málo. Důležité je větrat a hlídat si správnou vlhkost v prostorech. A samozřejmě úplným základem je mít čistotu, i když samotná čistota se o nevytvoření plísně postarat nedokáže. A hlavně ve chvíli, kdy se vám plíseň už utvořila je i na tyto opatření pozdě.

Mluvím z vlastních zkušeností, protože nás plíseň trápila docela dlouho. Snažili jsme se to prvně vyčistit sami, ale pak jsme to vzdali. Začali jsme hledat nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. A našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, jejíž služba likvidace plísní Praha a nátěr LSG se o to postarali. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Kontakt…

Kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení, takž na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. To pro nás bylo důležité, protože máme doma tři kočky a jedna z nich je trochu šílenec a poměrně ráda olizuje zdi.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře může klidně dál fungovat i dalších deset let. Takže pokud hledáte něco účinného proti plísni, doporučujeme úklidovou firmu A SERVIS. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a ceny jejich služeb nám nepřipadají předražené, takže není nic, co bychom jim mohli vytknout.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search