Mytí oken Brno

 In Brno, mytí oken

Mytí oken Brno – Zakázka mytí oken Brno byla zaměřena na umývání, čištění a leštění okna v prostorách kanceláře. Zakázku jsme zrealizovali 12. července 2013 jedním našim pracovníkem a trvala 1,5 hodin. Umyta byla prosklená plocha oken Brno o rozměru 28 m2.

Pro zajištění kvalitního umytí oken jsme použili tzv. trik suchého leštění. Pro vyleštění oken nepoužíváme žádné leštící přípravky, které zaručují proskleným plochám takzvaný “dokonalý lesk“. V případě, že bychom pro mytí oken použili leštidla s “dokonalým leskem“, docílili bychom toho, že za nějaký čas / až se okna mírně znečistí / by na vyleštěných plochách byly vidět kruhy a tahy po našem leštění. U suchého leštění okna – přesto, že se za nějaký čas jemně souvisle zapráší – vypadají stále čistě. Náš postup, který pro mytí oken jsme použili a vždy používáme, je velmi jednoduchý. Okna a rámy jsme nejprve umyli čistým rozmývákem a následně jsme je setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile byla prosklená ploch kvalitně vyčištěna, nechali jsme ji důkladně proschnout a pak jsme okna vyleštili pouze na sucho pomocí bavlněné pleny. Pokud je potřebné z prosklené plochy odstranit například reklamní polepy, fólie, různé výlepy nebo zatvrdlé nečistoty, používáme k tomuto účelu korundové žiletky, které mají průměr nejméně 10 cm. Tyto žiletky zaručí, že prosklená plocha po vyčištění nebude mít na svém povrchu žádné škrábance a rýhy. Mytí oken Brno realizujeme jako pravidelné, servisní čištění oken nebo jako jednorázové či nárazové zbavení oken a výloh nežádoucích nečistot.

Akce mytí oken Brno dopadla velmi úspěšně. Úspěšnost odstranění nečistot z prosklených ploch při realizaci zakázky byla 100%. Zákazník byl spokojený a z jeho strany nebyly zaznamenány žádné případné stížnosti.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search