Mytí oken Svitavy, Hlinsko

 In mytí oken

K velké řadě nabízených služeb firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o. patří  i mytí oken Svitavy, Hlinsko. Zajišťujeme mytí a čištění oken, výloh a jiných prosklených ploch na celém území České a Slovenské Republiky a také ve Německu i Rakousku. Za dobu naší působnosti v oblasti mytí oken jsme získali mnoho zkušeností a jsme schopni zajistit svým zákazníkům velmi kvalitní provedení služeb. Mytí oken Svitavy, Hlinsko může mít formu nepravidelného mytí či jednorázového zbavení nežádoucích nečistot z oken nebo pravidelně se opakující čištění oken. Mytí oken Svitavy, Hlinsko uskutečňujeme tzv. trikem suchého leštění – k vyčištění oken nikdy nepoužíváme leštící přípravky. Okna v závěrečné fázi leštíme jen na sucho bavlněnou plenou. Naše firma je vybavena také technikou, která umožňuje práci ve výškách a na těžko přístupných místech. Za využití horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin při mytí oken Svitavy, Hlinsko docílíme důkladného vyčištění oken, výloh a jiných prosklených ploch umístěných na těžko přístupných místech. Mytí oken Svitavy, Hlinsko ve výškách vykonávají naši bezúhonní a odborně školení pracovníci, kteří mají platnou licenci na tento typ práce. Mytí oken Svitavy, Hlinsko je realizováno pro celou řadu našich zákazníků, institucí, obchodních center, škol, úřadů, apod. Mezi další poskytované služby úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. řadíme denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem Svitavy, Hlinsko, strojové čištění a tepování koberce i čalounění Svitavy, Hlinsko, strojové čištění a fluatace podlah Svitavy, Hlinsko, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, čištění žaluzií, látkových i plastových markýz včetně jejich impregnace.

 

Hloubkové strojní čištění čalounění, sedaček, koberců Brno

Jsme společnost, která si zakládá na kvalitě a preciznosti provedení nabízených služeb. Je to tím, že náš tým se skládá z mnoha zkušených pracovníků, díky kterým můžeme garantovat nejenom zmíněnou kvalitu, ale také ochranu vašeho majetku a diskrétnost. Zaměstnáváme bezúhonné a kmenové zaměstnance, nejsme příznivci sezónních brigádníků, za které nemůžeme ručit a neznáme je. Důležité pro nás je, zajistit služby s absolutní spokojeností zákazníka a bezpečně odstranit nečistoty tak, že bude mít zákazník radost ze zakázky, kterou pro něj zajišťujeme. Jednou z těchto zakázek, kterou opakovaně využívá mnoho významných klientů, je čištění a tepování koberců Brno. Toto čištění, kterou zajistíme strojovou metodou, využívají klienti ze soukromé i firemní sféry (v domácnostech, rezidencích, obchodech, restauracích, klubech, kancelářích, aj.). Je třeba koberec kontrolovat a určitě se kvůli vysoké koncentraci osob nesmí podcenit stupeň znečištění koberce, a tak předejít nákladné výměně koberce. Vše vám zajistíme metodou strojovou, která díky svému mechanickému procesu kartáčování zaručí nejdokonalejší výsledek při čištění koberce. Vyzkoušeli jsme i levné metody, které ale neměly tak vysoký a dokonalý výsledek, jako naše strojová metoda. Do levných metod zahrnujeme třeba extrakční metodu, která ale nemá již zmiňovaný mechanický proces. Při čištění extraktorem je pouze chemie smíchaná s vodou vstříknuta do koberce a následně rychle odsáta. S těmito metodami nadále nepracujeme, víme, že jsou levné, ale tento způsob nám zajišťoval časté reklamace a s tím i to, co není náš cíl – nespokojený zákazník. Ale nám záleží na spokojenosti zákazníka a chceme vidět kvalitní výsledky a tím i spokojenost naši a našich zaměstnanců. Vše zmíněné nyní máme, jelikož používáme strojovou metodu čištění koberců. Čištění koberců naší metodou probíhá takto – naneseme kvalitní a dezinfekční chemii BOSCH RTS a necháme ji chvíli působit. Po dostatečném působení chemie mechanicky vykartáčujeme koberec 40 kg těžkým kotoučovým strojem, který díky svým 12 cm dlouhým měkkým štětinkám nepoškodí jemná vlákna koberce, a to ani při důkladnějším drhnutí zatvrdlých nečistot. Nečistoty, které jsme mechanickým kotoučovým strojem vykartáčovali ve finále odsajeme vysoce výkonným vysavačem AS 59, který má úzkou štěrbinovou hubici. I tak necháme koberec několik hodin doschnout, než ho uvedeme znovu do provozu. Ve firmách, ale mnohdy i v domácnostech záleží na tom, aby nebyl omezen provoz firmy. Nabízíme veškeré naše služby flexibilně a týmově, tudíž neomezíme provoz vaší firmy či domácnosti a při veliké rozloze koberce jej vykartáčujeme ve skupinkách. Tak zajistíme, aby práce byla do znovu otevření odevzdána ve kvalitně provedeném stavu. To vše vám zajistí naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. a její profesionální tým.

 

Čištění čalounění z barevné sedací soupravy Svitavy

Čištění čalounění z barevné sedací soupravy Svitavy

 

Nátěr proti plísni, odstranění mechů, řas, sporů. Dezinfekce fasád

Spolu s našimi profesionálními zaměstnanci jsme se dopracovali k opravdu kvalitně odvedeným úklidovým službám, ke kterým se mnoho zákazníků vrací a neobjednávají si je u nás pouze jednorázově, ale také servisně. Jako servisní službu či i jednorázovou nabízíme mytí oken Brno. Mnoho let jsme se zabývali tím, jak kvalitně umýt okna a udržet jejich dlouhotrvající lesk a čistotu, až jsme došli k metodě „suchého leštění“. Metoda spočívá v tom, že na vaše okna nenaneseme leštidlo, jen je umyjeme čistým rozmývákem se saponátem a po setření nečistot necháme proschnout. V dalším kroku vyleštíme skleněnou plochu suchým 100% bavlněným hadrem, po kterém nezůstanou plochy zanešené po leštidle a tak se na okna nepřichycuje prach a spady, které tvoří při použití leštidel tahy a kruhy ve velmi krátkém čase. Další službou, kterou nabízíme, je čištění podlah Brno. Kompletně odstraníme ze spár a struktury jakéhokoliv druhu podlahy nečistoty. Ke kvalitnímu vyčištění nám pomáhá několik druhů zásaditých chemií, které na podlahu nanášíme a necháváme působit. Při odstranění prachových stop po rekonstrukci či po stavebních úpravách používáme kyselou chemii, kterou odstraníme důkladně cementové i vápenaté závoje, jen ji nelze použít na podlahy z ušlechtilých materiálů. V úklidové divizi čištění podlah nabízíme i renovace podlah Brno, krystalizace podlah Brno, voskování podlah Brno za použití průmyslového polymeru neboli ochranného vosku. Zajistíme kompletní odstranění vosku z podlah Brno, kdy starý vosk sundáme a naneseme znovu nový, ten může znovu chránit vaši podlahu před hlubším znečištěním a zajišťovat snadnou údržbu podlahy. Zajišťujeme pro naše klienty důkladný po-stavební úklid Hradec Králové, po-rekonstrukční úklid Hradec Králové, úklid po malířích a zednících Hradec Králové, kdy při těchto úklidech dbáme na odstranění veškerých nečistot z nábytku, podlah a skleněných ploch a odstraníme stopy prachu, cementu a vápna. Důležitou divizí v naší nabídce je odstranění graffiti Hradec Králové, které využívá mnoho klientů z velkých měst, kde je problém s graffiti v nejvyšší míře a odstraňujeme graffiti zvláště z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, kde je naše úspěšnost 60 – 90%. Pokud nezajistíme 100% úspěšné odstranění, opravíme fasádu, kterou vandalové znetvořili. Nabízíme aplikaci antigraffiti ochrany Hradec Králové, s kterou je úspěšnost odstranění graffiti 100% a také ze zkušenosti víme, že se vandalové vašemu objektu začnou vyhýbat, když vidí, že zde jejich umělecká rychle z fasády mizí. Abychom ochránili vaše zdraví, zajistíme vám odstranění plísní Hradec Králové nejmodernější technologií LSG, kterou zamezíme tvoření vlhkosti, tvorbu zelených sanitrů a veškerá plíseň zmizí. Vaši fasádu tak zakonzervujeme před výskytem plísní, které nepříjemně škodí vašemu okolí. Životnost našeho LSG nátěru je 6 let a po celou dobu životnosti vám zaručíme ochranu vašeho zdraví a ochranu vašeho domu a to jak v exteriérech, tak i v interiérech.

 

Odstranění plísní, městských spadů Hlinsko

Odstranění plísní, městských spadů Hlinsko

 

Výškové práce Brno. Mytí, čištění výloh, oken, fasád

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje zakázky týkající se mytí oken a čištění podlah pro mnoho významných zákazníků. Zajistíme kvalitní umytí oken a výloh a používáme k tomu tzv. trik suchého leštění, kdy nepoužijeme žádné leštící přípravky, které mají zaručit oknům dokonalý lesk a čistotu po dlouhou dobu. Při použití leštidel, by se mohlo stát, že za nějakou dobu na nich půjdou vidět kruhy a tahy po leštění, jelikož leštidla na sebe navazují velmi rychle nečistoty, které poletují ve vzduchu. Nejdříve zbavíme okolí oken nečistot, jako jsou – pavučiny, umytí rámů, umytí parapetů a kliček, následně použijeme na skleněnou plochu čistý rozmývák se saponátem, kterým okna důkladně umyjeme od nečistot a vše setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Okna necháme důkladně proschnout několik minut a následně celou skleněnou plochu leštíme suchou 100% bavlněnou plenou, tímto způsobem zaručíme dlouhotrvající lesk a čistotu oken. Mytí oken a výloh realizujeme buď jednorázově či nárazově nebo ve stanovených intervalech 1x za 90 dní z vnitřní strany a 1x za 30 dní z vnější strany. Tuto službu poskytujeme také zákazníkům, kteří mají svá okna ve výškách a za pomocí techniky, která nám umožní kvalitní přístup. Zákazníkům, kterým provádíme strojové čištění podlah, je důležité, abychom použili velmi šetrnou čistící chemii, dle druhu podlahy. Provádíme-li úklid po stavebních či rekonstrukčních činnostech, používáme kyselou chemii, která dokáže spolehlivě vyčistit všechny vápenaté a cementové závoje a zbytky stavebních nečistot a povlaků a to velmi dokonale. Tato kyselá chemie se na jiné strojové čištění podlah nehodí, jelikož je velmi agresivní a mohlo by dojít k poškození některých citlivých podlah. Zejména podlah z ušlechtilých materiálů – kamenné, mramorové, aj. Zabýváme se i jinými kvalitními úklidovými službami – strojové čištění koberců provádíme dnes stále nepřekonanou metodou kombinace strojového čištění a tepování koberců – kotoučového stroje a průmyslového vysavače, denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, vily, rezidence, firmy, generální strojové čištění podlah, voskování a fluatace, nárazový úklid po malování a malířích, jednorázový úklid po řemeslech, úklid po stavbě, čištění a úklid, odstranění plísní, odstranění graffiti a aplikace antigraffiti ochrany. www.a-servislipka.cz

 

Mytí výloh v obchodních centrech Svitav

Mytí výloh v obchodních centrech Svitav

 

Krystalizace mramoru, renovace, impregnace podlah Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zastoupením kvalitního týmu pracovníku, se zaměřuje i na další služby, než pouze mytí oken, výloh a výškové práce. Zajistíme čištění koberců strojovou metodou, za pomoci mimořádně účinné metody, která nemá na trhu úklidových činností konkurenci. Koberec je čištěn za využití dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI a vysoce výkonného vysavače. Zajistíme kvalitní čištění markýz a žaluzií a následnou impregnaci markýz. Odstraňujeme silná znečištění z markýz, které tvoří agresivní městské spady. Impregnací markýz zabráníme nutnost markýzu často čistit, a dokonce jí ochráníme od zmíněných agresivních městských spadů. Zaměřujeme se na strojovou metodu čištění podlah, kterou zajistíme důkladné a hloubkové vyčištění spár a struktury vaší podlahy. Pokud je vaše podlaha starší a máte pocit, že nelze již dostat ji do původního stavu, zkuste naše renovace podlah a krystalizaci podlah. Na podlahy nabízíme voskování podlah tzv. fluatací. Ta chrání vaši podlahu před poškozením a zajistí lepší údržbu podlahy až po dobu 1 roku, po uplynutí životnosti vosku zajistíme odstranění vosku starého vosku a aplikujeme nový vosk. Zajistíme vám kvalitní a důkladný po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících. Pokud je vaše fasáda poškozena graffiti, specializujeme se na důkladné odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany se 100% účinkem, díky které je odstranění graffiti z vaší fasády opravdu snadné. Službu antigraffiti nátěru a antigraffiti nástřiku nabízíme za bezkonkurenční částku od 120,- /m2. Zaměřujeme se na ochranu zdraví našich klientů a provádíme čištění fasád od plísní a mechů pomocí nejmodernější technologie LSG, která zaručí zastavení tvorby plísně ve vašem obydlí a zamezíme i tvoření vlhkosti, ta totiž způsobuje tvorbu zelených sanitrů a umožňuje jejich další růst.

 

Čištění a voskování podlah Hlinsko

Čištění a voskování podlah Hlinsko

 

Nátěr fasády proti graffti, fixům, sprejům. Odstranění graffiti Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zaručí 100% úspěšnost odstranění graffiti za pomoci antigraffiti ochrany. Antigraffiti ochranu aplikujeme ve dvou verzích a v různých vrstvách, dle povrchu fasády. AGO aplikujeme buď jako nátěr, který nanášíme válečkem a to ve 3 – 6 vrstvách na hladké povrchy nebo jako antigraffiti nástřik v 6 – 12 vrstvách na strukturované a porézní povrchy. Tak zaručíme precizní ochranu zákazníkova majetku. Jelikož se mnohdy majetek zákazníka nachází v rizikových zónách – v blízkosti barů, klubů, sportovišť, parků, temných uliček, aj., doporučujeme neprodleně aplikovat antigraffiti ochranu, aby nedošlo k závažnému a finančně nákladnému poškození fasády, garáže, zděného plotu, aj. Antigraffiti ochrana vám zajistí, že odstranění graffiti bude z vašeho majetku 100% úspěšné a po graffiti nezůstane žádný stín. Toto bohužel nezaručujeme na plochách, které antigraffiti ochranou chráněné nejsou. Naše úspěšnost odstranění graffiti, na fasádách nechráněných antigraffiti ochranou, je 60 – 90%, kdy je třeba vynaložit prostředky nejen na odstranění, ale také na opravu, která probíhá tak, že se fasáda buď vymění (marmolit) nebo je přemalována fasádní barvou. Zde je důležité říci, že fasádní barvu není možné namíchat do přesného odstínu a je to z toho důvodu, že fasáda prochází klimatickým opotřebením (slunce, déšť, prašnost, aj.) a tak se mění její barva velmi rychle. V takových případech postupujeme tak, že novou namíchanou fasádní barvou zatřeme plochu do pruhu nebo pokud zákazník žádá, tak přemalujeme celou stranu domu nově namíchanou fasádní barvou. Doporučujeme tedy, aby ve velkých městech byla aplikována antigraffiti ochrana, která váš dům ochrání nejen před pouličními vandaly, ale také zakonzervuje fasádu před poškození deštěm, plísněmi, atd. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se vám nabízí i další služby spojené s úklidem a údržbou – denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, úklid po stavbě i rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po záplavách, úklid před otevřením prodejen, strojové čištění a tepování koberců, strojové čištění a restaurování podlah, voskování a fluatace podlah, mytí oken a výloh, odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a odstranění plísní technologií LSG, GlasProtect impregnace, která udrží vaše okna po dobu 6 let čistá a lesklá. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffiti z fasád Svitavy

Odstranění graffiti z fasád Svitavy

 

Nátěr nano impregnací skel, oken, fasád i ve výškách

Našim klientům společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme mnoho dalších úklidových služeb. Zajistíme důkladné a kvalitní čištění koberců strojovou metodou, pro které používáme dezinfekční a účinnou chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI pro vykartáčování nečistot a vysoce výkonný vysavač k odsátí nečistot a přebytečné vlhkosti. Strojovou metodu označujeme za nejspolehlivější metodu čištění koberců, která v dnešní době na trhu úklidových služeb může být nabídnuta a je stále nepřekonaná. Proto žádné jiné nabízené levné metody konkurenčními společnostmi nemohou koberec vyčistit kvalitněji. Naše společnost vám zajistí mytí oken, mytí výloh, čištění markýz, čištění žaluzií, čištění rolet, které je zajišťováno často ve výškách. Pro výkon těchto prací jsme proškoleni a máme platné licence. Nabízíme kompletní po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících s odstraněním cementových a vápenatých závojů a za použití silných chemií. Pokud se na vašem domu, zdi, garáži vyřádí vandalové, zajistíme důkladné odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany. Zmíněná ochrana zajistí odstranění graffiti se 100% účinkem. Antigraffiti ochranou je struktura vaší fasády zakonzervována a barva spreje k vaší fasádě nemá šanci proniknout. Antigraffiti nátěr a antigraffiti nástřik nabízíme za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2. V této ceně máte navíc zahrnut následný velmi levný servis odstranění graffiti, které nenabízí mnoho firem. Precizně zajistíme čištění fasád od plísní a mechů pomocí nejmodernější technologie LSG a zajistíme, že se plísně ve vašem obydlí nebudou už dále šířit. Zamezíme tím i tvoření vlhkosti, která způsobuje tvorbu zelených sanitrů.

 

Výškové práce z hydraulického ramene Praha

Výškové práce z hydraulického ramene Praha

 

Mytí oken v kancelářích Svitav

Mytí oken v kancelářích Svitav

 

Nano technologický impregnační nátěr poptali tito zákazníci:

Jírovcova 64/84, 623 00 Brno-Kohoutovice … Potoční 51/644, 617 00 Brno-jih, Komárov … Dělnická 100/53, 624 00 Brno-Komín … Vodařská 60/964, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Vltavská 54/53, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Nádražní 199/88, 664 51 Šlapanice … U Svratky 827/50, 666 01 Tišnov … Podlipná 72/248, 620 00 Brno-Tuřany … Prušánecká 63/87, 628 00 Brno-Vinohrady … Tichého 64/682, 616 00 Brno-Žabovřesky … Na Padělkách 35/920, 641 00 Brno – Žebětín … Generála Kadlece 54/921, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Mojmírovo náměstí 55/20, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Úvoz 110/83, 602 00 Brno – střed, Brno … Hlaváčova 74/86, 614 00 Brno-Obřany … Křížkovského 94/10, 603 73 Brno-Pisárky … Moravanské lány 146/16, 619 00 Brno-jih, Brno-Přízřenice … Kořenského 70/52, 621 00 Brno-Řečkovice … Na lukách 52/88, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Rysova 84/59, 621 00 Brno – Medlánky, Brno ­… Moldavská 52/64, 625 00 Brno – Bohunice, Brno … Souhrady 55/59, 625 00 Brno-Brno … Jihlavská 69/621, 625 00 Brno-Bohunice … Komenského 1, 792 01 Bruntál … Bochenkova 10, 746 01 Opava … Ke koupališti 3, 747 06 Opava … Dlouhoveská 16, 748 01 Hlučín … Holečkova 3, 747 06 Opava … Dělnická 1, 748 01 Hlučín …Hornoměstská 63, 795 01 Rýmarov … Joži Davida 16, 747 06 Opava … Floriánská 5, 747 21 Kravaře … Jarní 10, 748 01 Hlučín … Velkomoravská 25, 695 01 Hodonín … Podivínská 1252, 691 02 Velké Bílovice … Komenského 52, 691 45 Podivín … Sovětská 774, 685 01 Bučovice … U Jánského dvora 27, 690 03 Břeclav … Pavlovská 30, 692 01 Mikulov …Za tesárnou 797, 691 42 Valtice … Náměstí 41, 692 01 Mikulov … náměstí Svobody 502, 696 62 Strážnice … Slavkovská 86, 685 01 Bučovice … Husova 37, 691 45 Podivín … Školní 728, 685 01 Bučovice … Velkomoravská 30, 695 01 Hodonín … Petra Bezruče 546, 691 42 Valtice … Nádražní 44, 692 01 Mikulov … Lanžhotská 73, 690 02 Břeclav … Jiráskova 520, 685 01 Bučovice …  Boženy Němcové 72, 691 45 Podivín … Mírová 391, 691 02 Velké Bílovice … Mikulovská 1041, 691 42 Valtice … Stavební 21, 695 01 Hodonín … Anenská 1022, 691 55 Moravská Nová Ves … Vítězství 1183, 696 03 Dubňany … J. Skácela 898, 696 62 Strážnice … Valtická 554, 691 44 Lednice … Vítězná 29, 696 01 Rohatec … Na Močidlech 1670, 696 03 Dubňany … Fabián 1231, 691 02 Velké Bílovice … Kovářská 994, 691 55 Moravská Nová Ves … Moravní 24, 696 01 Rohatec … Mikulovská 708, 691 44 Lednice … Mládežnická 21, 690 02 Břeclav … U Lomu 70, 692 01 Mikulov … Veselská 1339, 696 62 Strážnice … Zahradní 711, 398 11 Protivín … Rudolfova 1138, 383 01 Prachatice … Štefanikova 833, 374 01 Trhové Sviny … Masarykova 22, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 4, 373 84 Dubné … Žižkovo nám. 62, 373 12 Borovany … Kosova 2881, 390 02 Tábor … Jindřichohradecká 41, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Strahovská 285, 382 32 Velešín … Jiráskova 349, 373 82 Včelná … Velké náměstí 15, 397 01 Písek … Zahradní 55, 251 63 Strančice … Palackého náměstí 75, 386 01 Strakonice … Čapkova 8, 735 06 Karviná … Dubová 5, 736 01 Havířov … Dukelská 1124, 739 61 Třinec … Mánesova 31, 736 01 Havířov … Havířská 30, 735 06 Karviná … Dělnická 280, 735 31 Bohumín … Haškova 17, 734 01 Karviná … Dělnická 220, 735 31 Bohumín … Dělnická 18, 736 01 Havířov … K Vodojemu 133, 737 01 Český Těšín … Na Stuchlíkovci 388, 735 14 Orlová … Nad Terasou 21, 736 01 Havířov …Jateční 166, 735 81 Bohumín … Kořenského 15, 735 06 Karviná … Ostravská 208, 735 14 Orlová … Družstevní 403, 735 81 Bohumín … Husova 425, 534 01 Holice … Pospíšilova 5, 500 03 Hradec Králové … Klicperovo náměstí 5, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Svatopluka Čecha 66, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Hradecká 1090, 506 01 Jičín-Valdické Předměstí … Průmyslová 1341, 272 01 Kladno … Mladá 4, 289 22 Lysá nad Labem … Pulická 374, 518 01 Dobruška … K Učilišti 2562, 276 01 Mělník … Staroměstské náměstí – Hrad 51, Mladá Boleslav I, 293 01 Mladá Boleslav … Karlovo náměstí 1995, 547 01 Náchod … Seifertova 1444, 277 11 Neratovice … Husovo náměstí 1199, 549 01 Nové Město nad Metují … Julia Fučíka 900, 504 01 Nový Bydžov … Jiráskova 502, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … náměstí prof. Babáka 111, 503 53 Smidary … Jiráskova 202, 50303 Smiřice … T. G. Masaryka 745, 289 03 Městec Králové … Na Náspech 74, 753 01 Hranice … Seminárka 107, 751 31 Lipník nad Bečvou … Hostinův Důl 349, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 51, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 319, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 162, 783 75 Věrovany … Troubky 898, 751 01 Troubky … náměstí Míru 121, 768 24 Hulín … Tlumačovská 694, 768 21 Kvasice … Babice 158, 687 03 Babice … Trnava 138, 763 18 Trnava … Liptál 291, 756 31 Liptál … Ratiboř 50, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 54, 756 23 Jablůnka … Nová 4, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 240, 756 43 Kelč … Nová 198, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … … Na žertvách 2196/34, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Husařská 824/7, 142 00 Praha-Libuš, Praha 4 … náměstí Kinských 601/3, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Niederleho 543/8, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Vnější 895/15, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Polabská 55/52, 196 00 Praha-Miškovice, Praha 9 … Na Homolce 153/20, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Hájová 78/13, 103 00 Praha-Nedvězí, Praha 10 … Školská 693/28, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … U Jezerky 1158/4, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Jakobiho 329, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Klouzková 82, 104 00 Praha-Pitkovice, Praha 22 … Pravá 1118/5, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Nad Krocínkou 477/13, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … K lávce 75, 164 00 Praha-Přední Kopanina, Praha 6 … Na vysoké I 218/18, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Aviatická 1092/8, 161 00 Praha-Ruzyně, Praha … K rybníčku 5/8, 190 15 Praha-Satalice, Praha 9 … Ke střelnici 113/1, 160 00 Praha-Praha-Suchdol … Na Hřebenkách 2765/3A, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Vězeňská 911/4, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Průmyslová 372, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Klementova 46/6, 155 00 Praha-Stodůlky, Praha 13 … V olšinách 2195/110, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Na Dračkách 849/21, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Zakšínská 570/2, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … K Roztokům 181/16, 165 00 Praha-Praha-Suchdol … Za prodejnou 155, 149 00 Praha-Šeberov, Praha 4 … Ve vrbách 283/6, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Brožíkova 5, 741 01 Nový Jičín … Jižní 3, 742 35 Odry … Kpt. Matějovského 1369, 757 01 Valašské Meziříčí … Anenská 28, 741 01 Nový Jičín … Frenštátská 413, 742 58 Příbor … Antonína Dvořáka 693, 742 13 Studénka … Antonína Dvořáka 693, 742 13 Studénka …Bezručova 387, 757 01 Valašské Meziříčí … Nové dvory-Vršavec 3268, 738 01 Frýdek-Místek … Česká 652, 742 45 Fulnek … Ferdiše Duši 1142, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Františka Prokopa 161, 739 42 Frýdek-Místek … Alfréda Havleny 361 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Březová 40/458, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Alberta Kučery 44/65, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Dlážděná 39/450, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Bělská 36/67, 720 00 Ostrava-Hrabová … Dvouletky 84/651, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Gen. Svobody 716/96, 742 83 Klimkovice … Grmelova 37/95, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Bezová 41/691, 723 00 Ostrava-Martinov … Ivana Sekaniny 40/61, 708 00 Ostrava-Poruba … Českobratrská 60/540, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz …Adamusova 42/29, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Divišova 35/412, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bajgarova 46/95, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Bezová 39/571, 723 00 Ostrava-Martinov … Bolkova 39/65, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Bezručův sad 32/874, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Hladnovská 136/92, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava …26. dubna 139/470, 725 27 Ostrava-Plesná … Bartošova 45/25, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Gen. Sochora 42/511, 708 00 Ostrava-Poruba … Balbínova 39/62, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Družstevní 295/84, 763 15 Slušovice … Pardubská 1234/764, 763 12 Vizovice … 4. května 856/998, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Lidečko 86/118, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 239/951, 766 01 Valašské Klobouky … Družba 1239/86, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Jasmínová 926/842, 763 21 Slavičín … Tovární 593/34, 687 71 Bojkovice … Jurkovičova alej 908/56, 763 26 Luhačovice … Antonína Václavíka 386/684, 763 26 Pozlovice … Moravská 149/64, 688 01 Uherský Brod … Smetanova 1534/131, 755 01 Vsetín … Borová 2402/68, 760 01 Zlín … Tyršova 108/764, Vlčnov 687 61 … náměstí Komenského 280/118, 687 25 Hluk … Sadová 747/495, 687 51 Nivnice … Bánov 557/39, 68754 Bánov … Hovězí 759/1010, 75601 Hovězí … Halenkov 690/81, 756 03 Halenkov … U Domoviny 114/674, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 882/86, 756 04 Nový Hrozenkov … Velké Karlovice 671/941, 756 06 Velké Karlovice … Na Lukách 346/35, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 366/353, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 92/68, 756 51 Zašová … Meziříčská 2918/575, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … třída Tomáše Bati 1591/38, 763 61 Napajedla … Čechova 1428/844, 765 02 Otrokovice … Na Krajině 94/39, 686 01 Uherské Hradiště … Svatoplukova 1255/930, 686 03 Staré Město … Kohoutovická 464/32, 641 00 Brno – Žebětín … Zahradní 637/54, 664 34 Kuřim … nám. 28. října 48/47, 666 01 Tišnov … Šibeník 389/45, 594 51 Křižanov … náměstí Republiky 1470/33, 591 01 Žďár nad Sázavou … Purkyňovo náměstí 153/12, 674 01 Třebíč … Bosonožské náměstí 94/11, 642 00 Brno-Bosonohy … nám. 8. května 21/25, 67555 Hrotovice … Masarykova 268/87, 664 11 Zbýšov … Rekreační 218/47, 675 26 Želetava … náměstí Svobody 399/98, 588 32 Brtnice … Pod Trojicí 959/47, 665 01 Rosice … Krumlovská 1474/36, 664 91 Ivančice … náměstí Klášterní 145/52, 672 01 Moravský Krumlov … Komenského 197/11, 671 72 Miroslav … Bohunická cesta 494/17, 664 48 Brno – Moravany … Radnická 49/11, 594 01 Velké Meziříčí … Lánice 62/25, 595 01 Velká Bíteš … Komenského sady 1662/45, 676 02 Moravské Budějovice … Smetanova 968/15, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Kosovská 1142/26, 586 01 Jihlava … náměstí Zachariáše z Hradce 52/54, 588 56 Telč-Vnitřní Město … Dvorní 1048/54, 691 23 Pohořelice …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search