Na odstranění plísně doporučuji úklidovou firmu s protiplísňovým nátěrem Praha

 In Uncategorized

jak odstranit plísněNemůžete najít tu správnou firmu, která by vám ať už z domu nebo z kanceláře odstranila nežádoucí plíseň? Je mi jasné, že vybrat si není vůbec jednoduché, protože firem na internetu člověk najde hned několik firem, která službu likvidaci plísní Praha nabízí. Takže kterou si vybrat? Já jich pár vyzkoušel a po svých zkušenostech mohu všem doporučit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA Odstraňování plísní. Tato firma zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

čím odstranit plísněNa povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky.

LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. A je vhodný i do prostor, kde se pracuje s potravinami. Proto to považuji za nejlepší možnou dostupnou ochranu, která se mi zdá pro všechny ještě relativně cenově dostupná. Ale i kdyby zdražili, měnit nebudu, protože jsem s jejich servisem moc spokojený a na takovou kvalitu se velice snadno zvyká, takže je pak těžké se jí vzdát. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search