Pokud máte LSG protiplísňový nátěr Brno, plíseň ve vašem domě nemá šanci

 In Brno

jak se nadobro zbavit plísníkdo poskytuje řešení při boji s plísníNikdo z našich klientů nebyl zřejmě nikdy nadšený, když objevil, že se u něj doma dělá plíseň. A ještě méně je určitě nadšený z toho, když zjistí, že většina klasických přípravků proti plísním jim ve zbavení se plísně příliš nepomáhá. Proto v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme službu Jak odstranit plíseň , která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG…

jediná firma s účinnou ochranouzbavit se plísně není jednoduchéNa povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo. Ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par. Ty se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu.

A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň…

zbavení plísně je problémovéplíseň udělá v domácnosti nejeden problémA kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme ž určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. Vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné. Je lepší udržovat stejnou teplotu – navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním. Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně.

O tom se přesvědčili i naši poslední klienti…

firma která si poradí s plísníK tvorbě plísně stačí opravdu máloO tom se přesvědčili i naši poslední klienti. Měli problémy s plísní a nevěděli co ji způsobilo. Když jsme se ptali na jejich zvyky, co se vytápění týče, bylo jasné, že měli právě příliš rozdílnou teplotu v pokojích. Ale to už je nemusí do budoucna trápit. Plísně jsme jim odstranili a všechny riziková místa natřeli naším LSG, takže s plísní už jistě problémy nemají.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search