Okna znečištěná od barvy bez problému vyčistíme. „Výškové práce Brno“

 In mytí oken

U nás doma pravidelně měníme barvu stěny, jednou je modrá, podruhé červená a někdy zase béžová nebo zelená. Malování nás prostě baví a změna je život. Často taky přesouváme nábytek, abychom neupadli do stereotypu. Jak tyhle věci děláme tak často, už to máme tak rutinně zažité, že spoustu věcí děláme automaticky a ani nad tím nepřemýšlíme. Proto se řasto stane, že na něco zapomeneme. Třeba přikrýt podlahu nebo okna igelitem.

profesionální mytí oken ve výškáchU podlahy…

U podlahy to nijak nevadí, protože na ní máme položený koberec, který vždycky smotáme, ale okna nová dávat po každé nebudeme. Proto je pro nás takovou malou záchranou firma Brno mytí oken, která působí na trhu přes dvacet let a to nejenom v České republice, ale taky na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Zabývají se mnoha druhy čištění a úklidů. Specializují se mimo jiné na čištění podlah a koberců, ale my jsme se na ně obrátili s prosbou o mytí oken zacákaných od barvy.

snadné a rychlé mytí oken v PrazeTo pro ně…

To pro ně nebyl problém protože se mytím oken a výloh a jejich leštěním zabývají a jsou v tomto oboru špičkovými profesionály. Tuto činnost provádí v bytech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizují u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch a to i v těžko přístupných místech a ve výškách.

S přístupem…

S přístupem firmy jsme byli velice spokojení, protože profesionální tým odborných pracovníků postupoval se vší ohleduplností k okolí. Když jsme se na ně nedávno obrátili s tím, že potřebujeme vyčistit silně znečištěná okna po rekonstrukci bytu a zda jsou nám ochotni pomoct, neváhali a souhlasili.

Jejich technologie je totiž zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken. Aokna znečištěná od barvyle taky na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

Žluté stěny…

Žluté stěny v obývacím pokoji sice vypadaly dobře, ale okna, která zapomenuli překrýt igelity už ne. Museli jsme tedy volat A SERVIS, aby zakročili. Torecenze mytí oken za m2 vypadalo následovně. Pracovníci nejprve začali pečlivým provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o vlastní technologii, kterou si A SERVIS za více než dvacetiletou praxi sám vyvinul. Jejich pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky.

I když je to…

I když je to určitě fyzicky náročnější postup, bez leštidel se rozhodně více nadřou, ale výsledek stojí za to. Okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá. Společnost má prý spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Umyli nám také rámy a parapety. V celkovém souhrnu jsme s jejich prací opravdu spokojení a doporučili bychom je všem našim známým.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search