Špína na oknech se nelíbí nikomu, „Výškové práce Brno“ ji odstraní i výškově

 In mytí oken

Mytí skleněných výtahůTáta mě poprosil, abych mu zkusila vybrat nějakou spolehlivou a schopnou firmu, která by mu pravidelně umývala okna v jeho firmě. Protože muselo jít o mytí oken ve výšce, měla jsem hledání ztížené. Ptala jsem se táty, kdo jim okna umýval do této chvíle. Jeho odpověď mě nepřekvapila. Řekl, že nikdo, nechal okna prostě umýt zevnitř a o vnější stranu se nestaral. Okna tak umýval jen občas déšť. To se nelíbilo tátovým zaměstnancům a začaly mu chodit stížnosti. – mytí oken cena

Táta asi vycházel z obecně rozšířené stereotypní představy, že ajťáci můžou pracovat odkudkoli a nejvíc jim vyhovují temné prostory a doupata. Jenomže to se netýká všech, jak táta poznal na vlastní kůži. Jestli si chtěl udržet spokojené zaměstnance, musel s okny něco udělat.

 

Pustila…

Mytí prosklených stěnPustila jsem se do hledání a porovnávání firem. Věnovala jsem tomu dost času a myslím, že se mi podařilo vybrat velice dobře. Doporučila jsem tátovi Brno mytí oken, dala mu na firmu kontakt a zbytek už byl na něm.

O týden později mi táta řekl, ať k nim jdu firmu omrknout. Byla jsem opravdu zvědavá, jaká bude realita ve srovnání s informacemi na internetu, takže jsem ráda zašla. S pracovníky A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem se pozdravila, byli moc milí a vůbec si nic nedělali z toho, že jsem je přišla pozorovat. Pracují venku, takže na zvědavé pohledy musí být zvyklí.

Ve výškách se pohybovali jako ryba ve vodě, mytí oken jim šlo výborně. Dali si záležet, ale současně se zbytečně nezdržovali. Časově to ale zvládli skvěle a kvalitou se mohli měřit s těmi nejlepšími. Špínu odstranili, a ještě k tomu okna krásně vyleštili. Táta mohl být spokojený, vybrala jsem mu dobře. Ocenili to i tátovi zaměstnanci, kteří mu poděkovali, že vzal jejich stížnost v potaz a nápravu sjednal rychle a v odpovídající kvalitě.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search