I lesklých oken jako ze škatulky lze dosáhnout, když znáte ty správné lidi: „Výškové práce Brno“

 In mytí oken

Naše firma Brno mytí oken  se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Naše služby nabízíme nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale nabízíme naše služby i domácnostem. Takže se potencionální zákazníci nemusí obávat toho, že bereme tzv. jen velké zakázky.

mytí oken v BrněÚklidová…

Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Vlastní firemnídůkladné mytí oken technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čistících prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách.

Následně…

Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Na závěr nanesou hydrofobní nanovrstvu, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí a  která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch.

cena mytí oken v BrněTato…

Tato nešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou.

Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na výškové práce brnotakto ošetřených prosklených plochách.

Naši službu…

Naši službu oceni i manželé, kteří převzali po původních majitelích menší divadlo, které potřebovalo rekonstrukci a následný úklid a obrátili se na nás právě s umýváním oken. Okna byla poměrně hodně špinavá, bylo vidět, že se tam vše předělávalo, ale pro naše zaměstnance to nebyl žádný problém.

Odstranili všechny nečistoty a okna umyli a vyleštili. Poté nanesli nanoipregnaci, aby klienti neměli s okny už žádnou starost. Vše proběhlo v pořádku a manželé byli s naší prací spokojení a od té doby jsou našimi stálými zákazníky.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search